Save Me

977 takipçi  
Save Me izle
Dört genç adam ara sokakta yürürken kurtarın beni diye fısıldayan bir kadınla karşılaşırlar ve bu yardım çağrısına kayıtsız kalamazlar. Dini bir tarikata karışan kadını kurtarıcısının elinden koparmak, sandıkları kadar kolay olmayacaktır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Um Tae-goo, Cheon Ho-jin, Esom, Kim Young-min, Im Ha-ryong
IMDB : 8.0
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 12 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • senabmKayıtlı Üye

  Merhabalar, öncelikle dizinin her yaşa hitap eden bir dizi olmadığını belirtmek isterim. Tarihte haşhaşi, siyasette ISIS, Tv de ise Palu ailesi olarak bilinen olaylardaki ortak nokta işlenmiş. Din istismarı ile beraber insan vücuduna dışardan verilen kimyasallarla ne kadar manipüle edilebiliri çok güzel işlemişler. Hayretler içinde izleyip, yok artıklarla devam edip, dayanamayacağımlarla sonraki bölüme geçiliyor. Çok sürükleyici ama her yaşa uygun değil, liseye giden kuzenlerime henüz izlememelerini söylüyorum. Bazı kavramlar kafasında oturmuş kişilerin izleyebileceği aksi takdirde din, cemaat ve hatta aileye olan inancı sarsabilecek nitelikte bir dizi. Ben bayıldım, böyle bir konu bu kadar güzel işlenemezdi.. Günde bir bölümden fazla izlerseniz sinir hastası olabilirsiniz. 2. sezona yeni başladım fakat 3. bölüm bitmesine rağmen ilk sezon gibi hızlı akmıyor. Sebebi de karakterlerin cemaaten önceki halleri gibi olsa gerek diye düşünüyorum. İlk defa bir diziye yorum yaptığım için biraz kasmış olabilirim kusura bakmayın iyi seyirler 🙂


  1

  4

  Cevap yazmak için üye ol.
 • merrlyKayıtlı Üye

  İkinci sezon normalde ikinci bir diziydi, yani devamı değildi. Fakat Save Me 2’de oynayan oyuncuların bir çoğu birincide de vardı. BUNDAN SONRASI SPOİLER İÇERİYOR AMA FAZLA DEĞİL BAKABİLİRSİNİZ!

  Spoiler içeren alan

  Save Me 2’nin sonunda polis birinci dizideki rahibi görüyordu (ayrıca rahip ve polis aynı kişilerdi). Onun için aklım çok karıştı ama mükemmeldi. Birde Save Me 2’de ki rahip çok iyi birisiydi ama sonlara doğru adamı bozdular. Keşke çok abartıp adamı sonradan kötü birisi yapmasalardı ve adam ölmeseydi daha iyi olabilirdi.

  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.