Run On

Run On izle
Dizi, daha önce tamamen farklı dünyalarda yaşayan, birbirlerini tanıdıkça ve birlikte olgunlaşmaya başladıkça, kendilerini hapsettikleri kalıpları kıran iki kişinin arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Yim Si-wan, Shin Se-kyung, Choi Soo-young, Kang Tae-oh, Park Young-kyu
IMDB : 7.9
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 14 Yorum

 • kbrnrKayıtlı Üye

  Çok yavaş ilerleyen yan rollerin yanında baş rollerin kaybolduğu sıkıcı bir diziydi. Ben beğenmedim benim için 5/10 luk bir diziydi yani izlemeseniz de olur.
  3  6

 • slyl1262Kayıtlı Üye

  Hayatımda ilk defa bu kadar naif bir dizi görüyorum. 2. Erkek sendromu olmadan, hayat hakkında güzel mesajlar veren, karakterlere acı çektirmeyen (tabi ki bize de) olağanüstü tatlı bir dizi . İnanın izlemeyen çok şey kaybeder. Kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi . Bir gram bile pişmanlık duymayacağınıza eminim . Şahsen ben duymadım.
  0  0

 • eftalyaunalKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  sonda dedikleri şeyi çok sevdim. ‘sonuçta farklı insanlarız. senin dünyan başka, benim dünyam başka’ dizinin asıl anlatmak istediği işte bu. hepimiz farklıyız. farklı düşüncelere zevklere sahibiz. yaşadıklarımız farklı. öğrendiklerimiz , gördüklerimiz ama şuan bu diziyi izleyenle ortak yönümüz var mesela 🙂  2  0

 • eftalyaunalKayıtlı Üye

  izleyecek olanlara söyleyeyim. evet dizi biraz yavaş ilerliyor ancak bu dizinin kötü olduğu anlamına gelmez. aynı bizim yaz dizileri gibi. ayrıca çift aşırı tatlı yaa. ve bence fazlasıyla yakışmışlar. ben sevdim. akşamları kahveyle çerezlik bir dizi. iki günde bitebilir bence.
  1  0

 • gulsahgunsuKayıtlı Üye

  sadece başrole değil de yan karakterlere de aynı oranla ağırlık veren çok naif, çok samimi, çok duru, çok gerçekçi vs vs bir dizi izledim. çoğu kişi izlerken yavaş olmasından dert yakınmış aksine gerçek hayatta yaşanmış hissi verdi bana. sürekli vurdulu kırdılı , kaoslu , sürekli entrika izlemek istemeyenler izleyipte ayyyyhh çok sıkıcı demesin. sakinlik isteyenlere tavsiyedir ;))
  2  0

 • slyl1262Kayıtlı Üye

  Bu diziyi ikinci izleyişim ve tek kelime ile müthiş oyuncular çok yetenekli . Özellikle Im Si Wan. Lütfen “The King Loves ” dizisini ekler misiniz siteye . Başka bir yerde izlemek istemiyorum. İhanet etmiş hissederim.
  2  0

   • adminYönetici

    Teşekkürler, ilerleyen günlerde sitemizden izleyebilirsiniz. Yükleyeceğiz.
    2    0

     • slyl1262Kayıtlı Üye

      İsteğimi dikkate aldığınız için teşekkür ederim. ❤❤❤
      2      0

 • rumeysahllcKayıtlı Üye

  kesinlikle gözü kapalı tavsşye ediyorum. çok naif , duru , sakin ve tüm karakterlerin harika olduğu bir dizi. ve finalinde hakkını vermişler.
  4  0

 • llychiKayıtlı Üye

  yan karakterlere de oldukça yoğunlaşılmış bence bu çok güzeldi. izlerken çoğu duyguyu yaşıyorsunuz size bu duyguları geçerebiliyor en azından ben izlerken öyle hissettim. Genel olarak bayıldım diyemem ama türünde ki çoğu diziden başarılıydı. Bir bakın derim.
  2  0

 • kbrnrKayıtlı Üye

  Çok yavaş ilerleyen yan rollerin yanında baş rollerin kaybolduğu sıkıcı bir diziydi. Ben beğenmedim benim için 5/10 luk bir diziydi yani izlemeseniz de olur.
  3  6

 • mrvnl9Kayıtlı Üye

  Acayip güzel dizi tereddüt etmenize gerek yok hemen başlayın derim
  1  0

 • slyl1262Kayıtlı Üye

  Harika bir dizi herkese öneririm sebepsizce yüzünüzde bir tebessüm oluşturacak mutlaka izleyinnnn
  1  0