Rookie Historian Goo Hae-Ryung

996 takipçi  
Rookie Historian Goo Hae-Ryung izle
Hikaye 19. yüzyılın başında geçmektedir. Goo Hae Ryung (Shin Se Kyung), saray tarihçisi olmak isteyen bir acemidir. Ancak, kadınlar için o zaman tarihsel kayıtlar yazmak kabul edilebilir bir durum değildir. Konfüçyüs fikirlerinin derinden kök saldığı Joseon’da kendi kaderini oluşturmak için her seferinde bir adım ilerlemektedir. Tarihçi olarak görevini yerine getirmek ve dünyaya herkesin eşit olduğunu kanıtlamak istemektedir. Kadın saray tarihçilerinin mücadelesini anlatan dizi de, bunun yanı sıra kendine has sırları olan Lee Rim (Cha Eun Woo)’un, Goo Hae Ryung ile olan romantik hikayesini izliyoruz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Shin Se-kyung, Cha Eun-woo, Park Ki-woong, Lee Ji-hoon, Park Ji-hyun
IMDB : 8.2
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 5 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • two_loverKayıtlı Üye

  Açıkçası diziyi sırf goo hae ryung ve yi rim in aşkı için izledim onun dışındaki çoğu sahneyi (özellikle son 5 bölüm) ilerlettim. Çokda sarmadı açıkçası. İnternetten klibini açıp izleseniz daha iyi olur hatta..


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • kbrnrKayıtlı Üye

  Dönem dizisi sevenlere tavsiye edilir izleyin. Başlarda süper aşk konulu bir dizi baş rollerde yakışıyor diye düşünüp sevinmiştim ama sonra araya geçmiş olaylar falan girdi ve tabii ki saray olayları ama genel olarak güzel bir diziydi. Mutlu sonla bitiyor ama istediğim gibi bir mutlu son olmadı. Benim için 8/10 luk bir dizi…


  1

  1

  Cevap yazmak için üye ol.