Romance is a Bonus Book

Romance is a Bonus Book izle
Parlak bir adam bir zamanlar yükselen bir yıldızın hayatına karışır. Cha Eun Ho, bir yayıncılık şirketinin en genç baş editörü olan başarılı ve yakışıklı bir yazar. Sıcak bir kalbin yanı sıra sakin bir tavrı var ve iş yerinde mantıklı kalıyor. Daha sonra bir zamanlar popüler bir metin yazarı olan Kang Dan Yi adında bir kadınla tanışır. O şimdi işsiz ve hayatta mücadele eden bir iş hala bir iş bulmaya çalıştığını düşünüyor , ancak olağanüstü eğitim geçmişi ve bir kez iyi bir kariyer olsa bile, yapamıyor. Bununla birlikte, umutsuz bir iş bulma girişiminde, geçmişi hakkında yalan söylüyor ve aynı binada Cha Eun Ho`dan başka hiçbiri altında geçici bir işçi olarak çalışmaya başlıyor. Tekrar tekrar birbirleriyle tanışırken, bir aşk hikayesi ortaya çıkmaya başlar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Lee Jong-suk, Lee Na-young, Jung Yoo-Jin, Wi Ha-jun, Kim Tae-woo
IMDB : 8.1
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 4 Yorum

 • kanikeiKayıtlı Üye

  Kavgasız, gürültüsüz birşey arıyorsanız izlemeye değer.Ve kitapları seviyorsanız…
  2  0

 • kami_samqKayıtlı Üye

  Çok güzel dizi çok tatlı Lee jong-suk her zamanki gibi mükemmel oynamış Lee na-young’ta aynı şekilde izlemeyen varsa izlesin derim.
  3  0

 • elmiraKayıtlı Üye

  çok çok güzeldi izlemeyen varsa acil izlesin.
  3  0

 • DizigomvekoretutkunuMisafir

  Izlemek istediğim tüm dizileri buradan izliyorum harkulade siteniz, diziye gelince ben izlerken çok keyif aldım her bir bölümde ya gözleriniz doluyor yada içiniz kıpır kıpır oluyor izlediğim enlerden tavsiye ederim.
  20  2