Orphan Black

646 takipçi  
Orphan Black izle
Yetim Black, Sarah adında zor koşullara adapte olabilmiş kılık değiştiren bir yetimdir. Bir kadının intiharına tanık olduktan sonra Sarah kurbanın kendine çok benzediğini fark eder. Ölü kadının yerine geçerek birikimlerini kullanınca bütün sorunlarının çözüleceğini zannederken onun yerine şaşırtıcı bir gizemin farkına varır: Ölü kadın ve kendisi birer klondur. Sarah cevaplar aradıkça kendisi gibi birçok insanın olduğu öğrenir. Bu kişiler aile fertlerinden şüphelenmeyen ve tamamen farklı koşullarda yetişen genetik olarak aynı insanlardır. Bu klonları kimin yarattığını bilmezken neden bir suikastçi tarafından bir bir öldürüldüklerini de bulmak zorundadır.
Orphan Black Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Orphan Black tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Orphan Black yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Tatiana Maslany, Jordan Gavaris, Kevin Hanchard, Kristian Bruun, Ari Millen
IMDB : 8.3
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 3 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • dizizlerKayıtlı Üye

    10’dan fazla karakteri tek bir oyuncunun canlandırması ve her birine farklı bi duygu beslemeniz gerçekten çok hoş ayrıca çok başarılı bir diziydi en sevdiğim diziler arasına girer hatta bu kadar geç izlediğim için kızıyorum hiç beklemeyin başlayın..!


    27

    0

    Cevap yazmak için üye ol.