Oh My Venus

1114 takipçi  
Oh My Venus izle
Kim Young Ho(So Ji Sub) Hollywood yıldızları için kişisel eğitmenlik yapmaktadır. Zengin bir aileden olsa da çocukluk günlerinden kalma yıkıcı yaraları vardır. Şimdi sabır ve inatçılıkla problemlerin üstesinden gelmektedir. Kang Joo Eun(Shin Min Ah)33 yaşında bir avukattır. Ailesini desteklemek için mücadele etmektedir. Kang Joo Eun şişman ve çok çekici olmayan biridir.İkisinin karşılaşması ve devamında yaşananları konu almaktadır.
Oh My Venus Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Oh My Venus tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Oh My Venus yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : So Ji-sub, Shin Min-a, Jung Gyu-woon, Yoo In-young, Jo Eun-ji
IMDB : 7.9
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 27 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • küstah_bilgeMisafir

  Dayanamadım bir kere daha izledim, başarılı, eğlendirirken ders çıkartılacak türden.


  17

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • soo-jiKayıtlı Üye

  An itibariyle diziyi bitirdim. Harika bir diziydi. Ve bu dizinin benim için en büyük özelliği bitirdiğim ilk Kore dizisi olması. Dizi güldürttü, ağlattı vs. içinde ki birçok duyguyu bana geçirtti. En önemlisi birçok şey öğretti. Tüm bunlar için çok teşekkürler Oh My Venus ekibi ve çeviri için de Dizigom. Son olarak yorumumu dizide ki en beğendiğim şu sözlerle bitirmek istiyorum: İnanırsanız yapabilirsiniz. İnandığınız için yapabilirsiniz.


  4

  0

  Cevap yazmak için üye ol.