Nice Guy (The Innocent Man)

Nice Guy (The Innocent Man) izle
Sevdiği kadın tarafından ihanete uğrayan bir adamın, intikam için hafızasını kaybetmiş bir kadını kullanmasını konu alıyor...
Yapım Yılı : 2012
Oyuncular : Song Joong-ki, Chae-won Moon, Si-yeon Park, Kwang-Soo Lee, Yeong-cheol Kim
IMDB : 7.9
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 4 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • uzumlukekimiuzmeyinKayıtlı Üye

  Diziyi 2019 yılında izledim ama karşıma çıkınca yorum yapmak istedim. Ben diğer yoruma katılmıyorum. Ama şuna katılıyorum, diziye song jong ki’nin oyunculuğu hatrına başlamiştım. 2 gün icerisinde de bitirmiştim. Başroldeki kızı bu dizide sevip bu hafta yeni dizisine de başladım. Öyle harika efsane bir şey yok ama böyle derinden gelen bir hüznü var dizinin. Üzgün bir yüz ifadesiyle izlemiştim. Kişiden kişiye elbet değişir düşünceler ama şans vermeye değer. Başrol için değil senaryo için.


  8

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • nisainnncKayıtlı Üye

  diziyi seviyorum ama dizinin isminin nice guy* olmasından nefret ediyorum kesinlikle iyi adam diyemezsiniz başrole. niye bu kadar karşı çıkıyorum ismine bilmiyorum ama adamın eski sevgilisinin şeytan olması adamın ise gereksiz yere aşırı korumacı davranması onun için sırtına yükler binmesi ve başrol kıza bu denli zarar vermesi sinir bozucu bir durumdu. descantes of sun daki karakterini daha çok sevmiştim ama oyunculuğu hatrına tüm filmlerini izleyebilirim .


  8

  1

  Cevap yazmak için üye ol.