Navillera

Navillera izle
Dizi, 70 yaşında bale yapmaya başlayan Duk-Chool (Park In-Hwan) ile hayallerinin peşinden giderken kaybolan 23 yaşındaki balet Chae-Rok’un (Song Kang) etrafında dönmektedir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Park In-hwan, Song Kang, Na Moon-hee, Hong Seung-hee, Kim Tae-hun
IMDB : 8.5
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 16 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • symcKayıtlı Üye

  İlk başlarda endişe etmiştim diziye başlayıp başlamama konusunda. İyi ki diziyi izlemişim. Ektiğim bir bitkinin çiçek açması gibi naif, güzel, heyecan verici ve hüzünlüydü. Favori dizilerimden biri artık bu dizi. Yeniden doğuşun hikayesi. Diziyi izlerken bu hayatta neyi yapmayı çok sevdiğimi düşündüm, bulmaya çalıştım. Bu diziyi ve bana hissettirdiklerini unutmayacağım!


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • slyl1262Kayıtlı Üye

  Konusu bana uygun değil ama Song Kang için izleyeceğim ama ondan önce I BUT KNOW (19 haziranda yayınlanacak olan ) izlemek istiyorum. Güncel takip edicem o yüzden şimdiden ricam diziyi güncelken yayınlar mısınız??? Lütfen cidden başka sitelerde izlenmiyor gerek yorumlar kapalı değil (yani spoiler tuşu yok ondan dolayı benimde huyum bölümü izlemeden okurum yorumları sonra spoiler yerim bir güzel ) yani anlayacağını çok müşkül bir durumdayım o yüzden lütfen beni kırmayın. Şimdiden çook teşekkür ederim…


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.