Navillera

532 takipçi  
Navillera izle
Dizi, 70 yaşında bale yapmaya başlayan Duk-Chool (Park In-Hwan) ile hayallerinin peşinden giderken kaybolan 23 yaşındaki balet Chae-Rok’un (Song Kang) etrafında dönmektedir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Park In-hwan, Song Kang, Na Moon-hee, Hong Seung-hee, Kim Tae-hun
IMDB : 8.5
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 19 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • jangmiiKayıtlı Üye

  Neden bilmiyorum ama Song Kang sürekli her dizide ağlıyor ve mutsuz. Aktörlerin dizilerden ya da filmlerden sonra rolden çıkamadığını, bir süre o rolde yaşamaya devam ettiği varsayımını göz önünde bulundurursak bu durum açıkçası beni düşündürüyor. Dizi mükemmeldi, ancak son dönemde fazla song kang dizisi izlediğimden midir nedir “yeter ağlatmayın şu çocuğu” artık dedim.
  Dipnot: Zihnini beladan başka bir şey olarak görmeyen benim için hatırladığım şeylere şükrettiğim bir diziydi. Çevirmenlerin ellerine emeğine sağlık.. 🙂


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • whoamiKayıtlı Üye

  izleyip izlememek arasında kalmıştım ama yorumları görünce başlayayım dedim
  iyiki de başlamışım
  yumuş yumuş oldu içim izlerken
  dedeyle başrol erkeğin atışmaları çok tatlıydı
  hem güldürüp hem ağlattı hem de hayat dersi verdi bize
  ”hiçbir şey için geç değildir”


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • dolubiKayıtlı Üye

  Dizinin imdb puanı şimdilik 1.4k oylama ile 8.7. Bence çok daha fazlasını alacaktır. Sanırım çok insan henüz farketmedi diziye. Bir çok insan Song Kang’ın yakışıklılığını övmüş ama oyunculuğu ve diğer oyuncular çok güzel oynamışlar, hepsi de hayatın içinden.
  Umarım bizler de bir gün filmlere konusu, oyuncuların oyunculuğu ve yönetmenin başarısı için puan veririz.


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • symcKayıtlı Üye

  İlk başlarda endişe etmiştim diziye başlayıp başlamama konusunda. İyi ki diziyi izlemişim. Ektiğim bir bitkinin çiçek açması gibi naif, güzel, heyecan verici ve hüzünlüydü. Favori dizilerimden biri artık bu dizi. Yeniden doğuşun hikayesi. Diziyi izlerken bu hayatta neyi yapmayı çok sevdiğimi düşündüm, bulmaya çalıştım. Bu diziyi ve bana hissettirdiklerini unutmayacağım!


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • slyl1262Kayıtlı Üye

  Konusu bana uygun değil ama Song Kang için izleyeceğim ama ondan önce I BUT KNOW (19 haziranda yayınlanacak olan ) izlemek istiyorum. Güncel takip edicem o yüzden şimdiden ricam diziyi güncelken yayınlar mısınız??? Lütfen cidden başka sitelerde izlenmiyor gerek yorumlar kapalı değil (yani spoiler tuşu yok ondan dolayı benimde huyum bölümü izlemeden okurum yorumları sonra spoiler yerim bir güzel ) yani anlayacağını çok müşkül bir durumdayım o yüzden lütfen beni kırmayın. Şimdiden çook teşekkür ederim…


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.