My Name

My Name izle
Babasının öldürülmesinin ardından intikam hırsıyla yanıp tutuşan bir kadın, güçlü bir mafya patronuna güvenir ve onun yönlendirmesiyle polis teşkilatına girer.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Han So-hee, Ahn Bo-hyun, Park Hee-soon, Kim Sang-ho, Lee Hak-joo
IMDB :
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 35 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • mrvnl9Kayıtlı Üye

  Arkadaşlar yeni bitirdim ve dizi harika. Tereddüt etmeden başlayabilirsiniz. Efsaneydi. Resmen oyunculuklara aşık oldum. Süper oynuyorlar rollerini. Kaçırmadan izleyin derim


  27

  2

  Cevap yazmak için üye ol.
 • boababKayıtlı Üye

  Uzun süredir izlediğim en etkileyici dizi filmdi. Oyunculuklar harika. Bir tek kızın son bölümlerdeki sevgilisi acemiydi, oda arada kaynadı.
  Koreliler hâlâ bozulmamışlar. Bizim 1980 den önceki halimiz gibi. Saf ve temiz duygulara sahipler. Biz maalesef o duyguları kaybettik. Her ne şart altında olursa olsun paraya ulaşmak ana amacımız oldu. Yolsuzluğun hırsızlığın içine battık ve ülke olarak borç batağına girdik.
  Kore ise zenginleşerek saf kalmayı başarmış. Nasıl yaptılar.? Onlarada batı dünyası girdi, bizede. Biz bu hale gelmişken, onlar nasıl temiz kaldılar.?
  Sanırım aynı soydan geldikleri için. Bizim ülkede her türlü soydan gelen insan var ve aile olamıyoruz. Herkes birbirini düşman olarak algılıyor.


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • iamessyKayıtlı Üye

  Yeni bitirdim ve sıcağı sıcağına yazıyorum. Ben diziyi o kadar çok beğenmedim çünkü eksi yönleri artılarından daha çok. Dizi tamamen mantık hatasıyla dolu. Final ep. hiç memnun etmedi çünkü her şey yarım yamalaktı. Spor salonu olayının devam etmesini isterdim ama saçma sapan bi olayla kızın oradaki hayatı da bitti. Aksiyon ve dizinin rengi güzel ama bazı karakterlere de ısınamadım. Başkomiser ve Pil-Do gibi. Sıkıldım yani finale doğru yaklaşırken. Vaktiniz boşsa izleyin, nasıl olsa akıp gidiyor.


  0

  3

  Cevap yazmak için üye ol.
 • melikeeKayıtlı Üye

  diziye öğlen başladım şimdi bitirdim. harikaaa. asla sıkılmazsınız izlerken. ben çok sevdim. izleyinnn

  Spoiler içeren alan

  abi neden pildo öldü. yazık oldu çocuğa. çok yakışıyorlardı. of offfffff yazık ettiler sona

  1

  1

  Cevap yazmak için üye ol.