My ID is Gangnam Beauty

1234 takipçi  
My ID is Gangnam Beauty izle
Dizi, iki üniversite öğrencisinin etrafında dönmektedir. Kang Mi-Rae (Lim Soo-Hyang), çirkin olduğu için insanlar tarafından sürekli aşağılanmış ve zorbalığa uğramış birisidir. Bu duruma daha fazla katlanamaz ve estetik ameliyatı olur. Yeni güzel yüzü ile üniversiteye başlayan Mi-Rae’ye insanlar kaba davranmaya devam eder. Onu 'Gangnam Güzeli' olarak aşağılayıcı bir şekilde çağırır. Mi-Rae ile aynı üniversiteye giden Do Kyung-Seok (Cha Eun-Woo) insanların dış güzelliğinden daha çok iç güzelliğine önem veren birisidir. Kyung-Seok zamanla Mi-Rae’ye âşık olur.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Im Soo-hyang, Cha Eun-woo, Jo Woo-Ri, Kwak Dong-yeon, Park Joo-mi
IMDB : 7.6
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 25 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • llychiKayıtlı Üye

  dayanamadım bıraktım yarısında dizinin. çoğu yeri cringe ola ola izledim ilk bölümler yine fena değildi ama bilmiyorum finali nasıldır şu ana kadar izlediğim kadarıyla konusu güzel ama çok kötü işlenmiş


  13

  42

  Cevap yazmak için üye ol.
 • two_loverKayıtlı Üye

  Genel olarak bir yorum yapmam gerekirse, izlenmesi gereken dizilerden bir tanesi. Eğer dizi bulamıyosanız izleyin. Ayrıca benim estetiklere karşı bütün önyargımı kırdı. Bir insanın ardındaki hikayeyi bilmeden kimseye önyargıyla yaklaşmayın. Bana çok şey kattı. Umarım sizede katar.Hem aralarındaki aşkda çok hoştu.


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • yeteryanefise123Kayıtlı Üye

  Ben diziyi beğendim tam kıvamda (aşk) bence sürükleyici, şuana kadar izledğim en iyi kore dizisi,. Aslında kore dizilerine karşı bir ön yargım vardı ama bu diziyi izledikten sonra gitti bunun gibi önerebileceğiniz kore dizileri varmı?


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • elfiwiaaKayıtlı Üye

  Dizi çok da güzel değil. Eunwoo için izledim. Bölümlerin çoğu cringe geldi vıcık vıcık. Eunwoo’nun da neden sürekli çirkin kız-yakışıklı çocuk rolünde oynatıldığını da anlamış değilim..


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • e-zzyKayıtlı Üye

  Diziye çok düşük beklentiyle başladım kötü eleştirilerden dolayı ama aynı konuyu ele alan benzerlerine bin basar. Karakter gelişimi bence bu tür dizilerde en önemli olan şey.Ayrıca Im Soohyang’a haksızlık ediliyor, oynaması gereken karakter tüm yüzüne estetik yaptırmış biri inanılmaz mimikler gerçekçi olmazdı zaten.


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.