My ID is Gangnam Beauty

My ID is Gangnam Beauty izle
Dizi, iki üniversite öğrencisinin etrafında dönmektedir. Kang Mi-Rae (Lim Soo-Hyang), çirkin olduğu için insanlar tarafından sürekli aşağılanmış ve zorbalığa uğramış birisidir. Bu duruma daha fazla katlanamaz ve estetik ameliyatı olur. Yeni güzel yüzü ile üniversiteye başlayan Mi-Rae’ye insanlar kaba davranmaya devam eder. Onu 'Gangnam Güzeli' olarak aşağılayıcı bir şekilde çağırır. Mi-Rae ile aynı üniversiteye giden Do Kyung-Seok (Cha Eun-Woo) insanların dış güzelliğinden daha çok iç güzelliğine önem veren birisidir. Kyung-Seok zamanla Mi-Rae’ye âşık olur.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Im Soo-hyang, Cha Eun-woo, Jo Woo-Ri, Kwak Dong-yeon, Park Joo-mi
IMDB : 7.6
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 19 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • llychiKayıtlı Üye

  dayanamadım bıraktım yarısında dizinin. çoğu yeri cringe ola ola izledim ilk bölümler yine fena değildi ama bilmiyorum finali nasıldır şu ana kadar izlediğim kadarıyla konusu güzel ama çok kötü işlenmiş


  12

  36

  Cevap yazmak için üye ol.
 • e-zzyKayıtlı Üye

  Diziye çok düşük beklentiyle başladım kötü eleştirilerden dolayı ama aynı konuyu ele alan benzerlerine bin basar. Karakter gelişimi bence bu tür dizilerde en önemli olan şey.Ayrıca Im Soohyang’a haksızlık ediliyor, oynaması gereken karakter tüm yüzüne estetik yaptırmış biri inanılmaz mimikler gerçekçi olmazdı zaten.


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • loresima_2019Kayıtlı Üye

  Çok güzeldi dizi, bazı yerlerde çok sinir oldum fakat bu durum her dizide olur. Bunun dışında final

  Spoiler içeren alan

  beni hiç tatmin etmedi. Karakterlerin gelecekleri esas oğlanın babası ve annesinin durumu, esas kızın yakın arkadaşı ve öğrenci konseyi başkanı olan çocukla ilişkisi fln verilmedi yeterli. Keşke bir sezon daha olsaydı kısa bölümden oluşsaydı da karakterlerin geleceklerinden, evliliklerinden, aile ve arkadaşlarından bahsedilseydi. Yada bunun için bir bölümde yeterli olabilirdi. Final bölümü dışında romantik sahneler nedense az geldi. Fakat filmi çok sevdim. Kusurlarına rağmen beğendiğim bir dizi oldu.

  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.