My Country: The New Age

388 takipçi  
My Country: The New Age izle
My Country: The New Age, 14. yüzyılın sonlarında, Goryeo Hanedanlığı'nın son zamanları ile Joseon Hanedanlığı'nın ilk zamanları arasında geçen, güce ulaşmaya çalışırken aynı zamanda inançlarını da korumaya çalışan insanların hikâyesi. Yang Se-jong (Dr. Romantic, Temperature of Love, Still 17) tarafından canlandırılan Seo Hwi, adaletsizliğe asla tahammülü olmayan bir savaşçıdır. Woo Do-hwan'ın (Save Me, Mad Dog) hayat verdiği Nam Seon-ho ise Seo Hwi ile arkadaştır ve askeri sınavı geçip sosyal statüsünü yükseltmek için sıkı bir şekilde çalışmaktadır. Ancak ikili, bir yanlış anlama yüzünden karşı karşıya gelir.
My Country: The New Age Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, My Country: The New Age tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. My Country: The New Age yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Yang Se-jong, Woo Do-hwan, Kim Seol-hyun, Jang Hyuk, Kim Yeong-cheol
IMDB : 8.4
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 15 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • efatcKayıtlı Üye

    sonunu bildiğim için her bölüm ağlayarak izlesem de, arkadaşlar tereddüt etmeden başlayın pişman olmazsınız. arkadaşlık, devlet meseleleri, aşk konuları ve duygular o kadar iyi işlenmiş ki… favori dizşlerimde ilk beşe girdi kendisi


    4

    0

    Cevap yazmak için üye ol.