My Country: The New Age

My Country: The New Age izle
My Country: The New Age, 14. yüzyılın sonlarında, Goryeo Hanedanlığı'nın son zamanları ile Joseon Hanedanlığı'nın ilk zamanları arasında geçen, güce ulaşmaya çalışırken aynı zamanda inançlarını da korumaya çalışan insanların hikâyesi. Yang Se-jong (Dr. Romantic, Temperature of Love, Still 17) tarafından canlandırılan Seo Hwi, adaletsizliğe asla tahammülü olmayan bir savaşçıdır. Woo Do-hwan'ın (Save Me, Mad Dog) hayat verdiği Nam Seon-ho ise Seo Hwi ile arkadaştır ve askeri sınavı geçip sosyal statüsünü yükseltmek için sıkı bir şekilde çalışmaktadır. Ancak ikili, bir yanlış anlama yüzünden karşı karşıya gelir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Yang Se-jong, Woo Do-hwan, Kim Seol-hyun, Jang Hyuk, Kim Yeong-cheol
IMDB : 8.4
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 6 Yorum

 • efatcKayıtlı Üye

  sonunu bildiğim için her bölüm ağlayarak izlesem de, arkadaşlar tereddüt etmeden başlayın pişman olmazsınız. arkadaşlık, devlet meseleleri, aşk konuları ve duygular o kadar iyi işlenmiş ki… favori dizşlerimde ilk beşe girdi kendisi
  1  0

 • lamazi_gogoKayıtlı Üye

  Yeni Dizimize Merhaba Hadi Bakalım Beklentilerimizi karşılayacak mı 🙂
  1  0

 • nisainnncKayıtlı Üye

  woo do hwan mı hııııı favlayalım o zaman dhfkhkjshdgkgj
  2  0

 • Axzen176Misafir

  22 eylül 2020. Saat 00:44
  1  0

 • mechulKayıtlı Üye

  Woo Do hwan var izleyelim bakalim 🙂
  4  0

 • selen-2Kayıtlı Üye

  Muhteşem bir dizi, bayıldım! Sun-ho diziye bağlanma sebebim. Karakteri büyük bir zevkle izledim, çoğu kez ağlattı beni. Ancak Final beni hiç tatmin etmedi.
  2  1