Move to Heaven

Move to Heaven izle
Dizi, Asperger sendromu (diğer insanlarla etkileşimi oldukça zorlaştıran gelişimsel bir bozukluk - sosyal becerileri zayıftır, rutini severler ve değişiklikten hoşlanmazlar) olan bir genç adam (Tang Jun-Sang) ile eski bir mahkûm olan amcasının (Lee Je-Hoon) etrafında dönmektedir. Birlikte yaşam ve ölümün, aile ve iletişimin önemini kavrarlar.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Lee Je-hoon, Tang Jun-sang, Hong Seung-hee, Lee Jae-wook, Ji Jin-hee
IMDB : 8.4
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 14 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • jj777Kayıtlı Üye

  çok kaliteli bir dizi.gerçekten izlenmesi gerekiyor herşeyiyle..bir sürü hikaye anlattı,birçok şeyi düşündürdü….kısacası çok anlamlıydı…ikinci sezonun geleceğini sanmıyorum..olaylar sonuca bağlandı çünkü…yapılsa dizi yapısı itibariyle elverişli birçok insanın hikayesini anlatabileceği için….ama zor…insanlar genelde böyle güzel şeyleri kaçırıp nerde popüler olan varsa onun peşinden sürü psikolojisiyle tecrübe dahi etmeden koşturduğu için ,böyle naif anlatımlar maalesef değerini çok bulamaz…


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • dolubiKayıtlı Üye

  Bu diziye yorum yapabilmek için üye oldum.
  Oyuncuların ve hikayelerin uyuştuğu çok güzel kurgulanmış ender dizilerden bir tanesi. Keşke daha fazla bölüm olsaymış… Oyuncular duyguları yansıtmakta harika bir performans sergilemişler… Hiç düşünmeden izlemeye başlayın!


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • melek122Kayıtlı Üye

  oyunculuklar 10/10 duyguyu çok derin hissetim heleki geu-ru ve babası arasındaki o ilişki bambaşka bir boyutu hikayede geu-ru özel bir çocuk sorunu var asperge sendromu buna rağmen babasıyla olan ilişkisine o kadar özendimkidizide derin hikayeler var her ölen kişinin evini temizliği yaptığı kişilerin derin hikayeleri ne yaşadıkları son diledikleri ağlamaktan kuru üzüme döndüm. Dizi 10 bölüm çok dolu dolu geçiyor çerezlik zaten 1-2 günde biter
  çok beğendim cidden


  4

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • revingoKayıtlı Üye

  cidden efsane hazırlanmış bir dizi her anında farklı duygu barındırıyordu. hayatta görmeyi reddettiğimiz gerçekleri göz önüne seriyor. oyunculuklar da hikaye de çok güzeldi. izlenmesi gereken bir dizi.


  6

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • rokaKayıtlı Üye

  mutlaka izleyin. çok duygu yüklü bir dizi, oyuncuları, dekorasyonu her şeyi ile mükemmel bir dizi. lee je hoon un tüm dizileri böyle güzel oluyor zaten. az kişi izlemiş buna çok şaşırdım yalnız..


  6

  0

  Cevap yazmak için üye ol.