Moon Embracing the Sun

Moon Embracing the Sun izle
King Lee Hwon ile kadın şaman olan Wol arasında geçen aşkı anlatıyor. Soylu bir ailede dünyaya gelen Wol bir süre sonra prenses oluyor fakat bazı tuzaklarla karşı karşıya gelip yargılanıyor ve sonunda bir şaman olarak yaşamaya başlıyor. Wol/Yeon Woo (Han Ga İn): Küçücük bir kızken onun güzelliğini kıskanan kötü insanlar tarafından öldürülecekken bir kadın şaman tarafından kurtarılır. Daha önce bir kez nişanlandığı Lee Hyun ile tekrar karşılaştığında, artık Wol (Ay) ismi ile büyüyen bir kadın şaman olmuştur. Lee Hyun çocukken tanıdığı Yeon ile Wol’un arasındaki benzelikleri görünce ona aşık olur. Ama aynı zamanda Lee Hyun’un üvey kardeşi Yang Myung Gun da Wol’ü sevmektedir. Yeon Woo’nun ölüp ölmediği konusunda şüpheler varken acaba Yeon Woo hayatta bunlara dayanabilecek mi?
Yapım Yılı : 2012
Oyuncular : Kim Soo-hyun, Yeo Jin-goo, Han Ga-in, Kim You-jung, Jung Il-woo
IMDB : 8.0
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 6 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • zhranvrzMisafir

  çok sıkıcı bir diziydi. kim soo hyun var diye başlamıştım zar zor bitirdim. izlemeye gerek bile yok.
  2  5

 • latte21Kayıtlı Üye

  İlk başlarda sıkılmıştım ama izledikçe daha derin düşündürtmeye başladı .. AY ve GÜNEŞ her zaman merak uyandırmıştı bende bu açıdan bakınca dizi daha fazla ilgimi çekti ..
  0  0

 • electraKayıtlı Üye

  diziye birkaç gün önce başladım ve bitirdim ve gerçekten güzeldi bir şeyler hissederek izlemek istiyorm diyorsanız kesnlkle tavsiye ediyorum çünkü o duyguları çok güzel bir şeklde geçiriyor iyi ki izlemişim dediğim dizilerden oldu çok sevdim bu diziyi <3
  2  0

 • ellv-annKayıtlı Üye

  Daha önce izlemiştim tekrar izliyorum. Empress Ki gibi aşırı kaliteli bir diziden sonra beni çok tatmin etmeceğini bilerek izliyorum ama yine de tarihi dizilere ilginiz varsa severek izleyebileceğiniz bir dizidir. Tavsiye ederim!
  2  2

 • t-army_btsKayıtlı Üye

  Çok güzel değildi ama yinede iyi bir dizi
  1  2

 • masmaviKayıtlı Üye

  En sevdiğim tarihi dizilerden biridir ayrıca Kim Soo Hyun’a krallık çok yakışıyor.
  5  0

 • zhranvrzMisafir

  çok sıkıcı bir diziydi. kim soo hyun var diye başlamıştım zar zor bitirdim. izlemeye gerek bile yok.
  2  5