Moment of Eighteen (At Eighteen)

638 takipçi  
Moment of Eighteen (At Eighteen) izle
Dizi, 18 yaşındaki bir grup lise öğrencisinin etrafında dönmektedir. Choi Joon-Woo (Ong Seong–Wu) transfer olduğu yeni okulunda iki öğrencinin hayatına dokunur ve onları içinde bulundukları ruhsal bunalımdan kurtarır. Olgunlaşmamış ve masum bu gençler aralarında ki ilk aşkın masumiyetini yaşayacaklardır.
Moment of Eighteen (At Eighteen) Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Moment of Eighteen (At Eighteen) tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Moment of Eighteen (At Eighteen) yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Ong Seong-wu, Kim Hyang-gi, Shin Seung-ho, Kang Ki-young, Shim Yi-young
IMDB : 7.7
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 9 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • 0kyanusKayıtlı Üye

  Bu diziye özellikle yorum yapmak istedim, ben çok seviyorum. Diğer dizilere göre biraz daha sakin, yine de en nihayetinde drama dizisi. Karakterler gerçekçi, en sevdiğim yanı bu. Şu ” zengin havalı çocuk – sakar sevimli kız” klişesi yok yani. Müziklerini sevdim, can sıkıcı olaylar yaşansa da diğer drama dizilerine kıyasla biraz daha durgun kalıyor. Yine de tekrar tekrar izlerim çünkü diğerlerinin aksine başroller, kafamı kuma gömmek isteyeceğim saçma hareketler yapmıyorlar ve dizi beni irite etmiyor. Dediğim gibi ben çok sevdim, ama tamamen zevk meselesi. Bayılma ihtimaliniz de var, sevmeme ihtimaliniz de var.


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • nisainnncKayıtlı Üye

  size bir tavsiye 13. bölümdeyim sürükleyici değil. Dizi izlemeyi fazlasıyla seven biri olsam da bunu pek beğendiğim söylenemez. Eğer okul temalı kore dizileri izlemek istiyorsanız aşağıya yazacağım dizilerden izlemediğiniz dizileri izleyebilirsiniz.
  SASSY GO GO
  SCHOOL2015
  SCHOOL2017
  BLUE BIRTHDAY
  LOVE ALARM
  bu dizileri izlemediyseniz moment of eighteen yerine izleyebilirsiniz


  5

  3

  Cevap yazmak için üye ol.