Melting Me Softly

Melting Me Softly izle
Ma Dong Chan (Ji Chang Wook) popüler bir gösteri programında çalışan bir PD’dir. Go Mi Ran (Won Jin Ah) ise ailesine destek olmak için bir yayın istasyonunda yarı-zamanlı çalışıyordur. İnsan bedenlerinin 24 saatliğine dondurulduğu bir projeye katılırlar fakat gizemli bir komplo nedeniyle 24 saat yerine 20 yıl sonra uyandırılırlar. Uyandıklarında kendileri hariç her şey değişmiştir. Ma Dong Chan ve Go Mi Ran hayatta kalabilmek için vücut ısılarını 33°C’de tutmak zorundadırlar. Bu çaba sırasında ikili arasındaki ilişki romantik bir şekilde gelişir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Ji Chang-wook, Won Jin-ah, Yoon Se-ah, Im Won-hee, Kim Won-hae
IMDB : 8.0
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 16 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • kore-ve-benKayıtlı Üye

  Bittiği için üzgünüm ama normalde ben çok zaman atlayan dizileri sevmem ama bu dizi toplu bir şekilde bakınca güzeldi tabiki yanlışlıklar vardı ama hangi dizide yok ki bu güzel diziyi izleme e yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum görüşürüz


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • yesim_okcuKayıtlı Üye

  bu dizi inanılmaz iyiydi çok güzel ve son 2 bölümü çok duygusaldı go mi ran yaralanıp kapsüle geri döndüğünde çok ağladım ama tekrar ma dong chan’a geri dönmesinede çok mutlu oldum keşke devamı olsa o ikiside mutlu sonu hak etti bu dizi beni hem güldürdü hemde ağlat’dı bu yüzden bu dizi fovorilerimde iyi ki böyle bir dizi çekmişler bence herkes izlemeli ben çok sevdim sizinde çok seviceğinize inanıyorum. (bu diziyi doğru düzgün hiçbir yerde bulamadım sadece dizigom ailesi çok güzel planlamıştı bu yüzden herkes dizigom sitesinden izlemeli.)


  4

  0

  Cevap yazmak için üye ol.