Master’s Sun

534 takipçi  
Master's Sun izle
Dizi, hayaletleri görebilen bi kadın ve onun hayalet gördüğüne inanan bir adamı konu almaktadır. Joo Joong-Won (So Ji-Sub), hırs ile dolu bir şirket yöneticisidir. Her şeyi, hatta kişisel ilişkileri bile para ile ilgilidir. Tae Gong-Sil (Gong Hyo-Jin) ise kolayca ağlayabilen bir sekreterdir. Kasvetli bir kişiliğe sahiptir. Bir olaydan sonra Tae Kong-Sil'in hayaletleri görmesi için bir yol açılır. O andan itibaren geceleri uyuyamamaya başlar.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : So Ji-sub, Gong Hyo-jin, Seo In-guk, Kim Yoo-ri, Hwang Sun-hee
IMDB : 8.2
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 9 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • akaraKayıtlı Üye

  Lütfen çok güzel sözlerine aldanarak, büyük beklentilerle diziye başlamayın hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.. . 5/10 ancak olur…


  4

  44

  Cevap yazmak için üye ol.
 • zikkimsuKayıtlı Üye

  Burada ki tek yorumun bu salakça yorum olması çok saçma. Benim en sevdiğim dizilerden birisi bu dizi. Başroller tanınmış ve oyunculukları süper olan kişiler. Yan roller ise daha sonraları kendi dizilerini çekmeye başlayan yetenekli oyunculardan. Önceden izlediğiniz dizilerden daha farklı bir konusu var daha doğrusu 2013e kadar bu konu bu kadar popüler değildi. Son zamanlarda bu tarz dizilerden daha çok çıktı ama ben ilk bunu izlediğim için kalbimin baş tacı olan hayaletler burada.


  15

  3

  Cevap yazmak için üye ol.