Malcolm in the Middle

55 takipçi  
Malcolm in the Middle izle
Yapımcılığını Linwood Boomer’ın üstlendiği Malcolm In The Middle adlı aile komedisinde yaşananlar ailenin en normal ferdi Malcolm’ın gözünden anlatılıyor. Malcolm sıradan bir çocuk değil. IQ’su normalin üzerinde ve garip ailesiyle birlikte hiç de normal olmayan bir hayat yaşıyor. Dört kardeşler. Francis, Reese, Malcolm ve Dewey. Malcolm, kardeşleriyle sert ev şakaları yapmaktan hoşlanan ve yaşıtları gibi okuldaki sert çocuklardan çekinen yetenekli bir kaykaycıyken IQ’sunun normalin üzerinde çıkmasıyla hayatı değişiyor. Özel bir sınıfa alınan Malcolm, süper çocuk olmanın sadece avantajlarını değil, bolca da dezavantajlarını yaşamaya başlıyor. Hal (Bryan Cranston) ve Louis (Jane Kaczmarek), en bakımlı çimlere, en temiz eve ya da civardaki en kibar çocuklara sahip bir çift değil. Çocukları için bir cennet yarattıkları da söylenemez; ama ne olursa olsun çok eğlenceli bir ev onlarınki.
Malcolm in the Middle Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Malcolm in the Middle tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Malcolm in the Middle yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2000
Oyuncular : Frankie Muniz, Jane Kaczmarek, Bryan Cranston, Justin Berfield, Erik Per Sullivan
IMDB : 8.0
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 1 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • begyilKayıtlı Üye

    en iyi sitcomlar listemde net ilk 3’te olan bir dizi. burada 3 sezonu olsa da normalde 7 sezonluk bir sitcom. bölümleri bulmak bir tık zor ama izlerken sıkıldığım bir bölüm bile hatırlamıyorum. şiddetle tavsiye edilir!!!


    5

    0

    Cevap yazmak için üye ol.