Love Alarm

Love Alarm izle
Yakınlardaki biri ondan hoşlandığında kişiye haber veren bir uygulamanın olduğu bir dünyada Kim Jojo, kişisel sorunlarıyla başa çıkarken genç yaşta aşkı tadar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kim So-hyun, Song Kang, Shin Seung-ho, Jung Ga-ram, Go Min-si
IMDB : 8,3
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 66 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • oh-jin-shimKayıtlı Üye

  ya zaten dizide song kang olması benim için yeterliydi konusu ve içeriği çpk güzel ve kaliteli bir dizi bence herkes izlemeli 2.sezonda çık artık da yetti


  164

  17

  Cevap yazmak için üye ol.
 • rehossKayıtlı Üye

  Bence gayet güzel keyifli bir diziydi. Çoğu kişi beğenmemiş çünkü başrol kız istenilen erkekle olmadı diye. Aslında dizinin konusu çok güzel ki bence sonu da öyle. Sadece başrol erkeklerden hangisini istediğinize göre değişiyor güzel olup olmadığı. Kısaca ben diziyi cidden çok beğendim. Hem çok güzel bir sevgi vardı dizide. Yeri geldi iki erkek arasında ben de seçim yapamadım ama bazıları ikinci sezon aşırj kötü izlemeyin sadece birinci sezonun sonuyla yetinin devamını siz tamamlayın falan demiş. Nerdeyse o yorumlara aldanıp ikinci sezonu izlemicektim ama iyi ki de izledim. Şahsen ben ikinci sezonu bire göre daha güzel buldum. Hele 4. Bölüm sonu sevinçten göz yaşlarımı durduramadım. Çok çok güzeldi. Şu an izlesem mi diye düşünenler varsa bu yorum sayesinde umarım izlersiniz. İyi seyirler:))


  5

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • parkgaeKayıtlı Üye

  Yazıklar olsun be, bu ne saçma kurgu? aman arkadaşlar bol bol vakti olanlar için bile sıkıcı ve başlangıçtaki kurgudan uzak bir son. canınız sıkılır. ilk 3-5 bölümde heyecanlanırsınız ama sonrasında kursağınızda kalır. bundan sonra yorumları dikkate alarak devam edeceğim dizilere. pes ya hala sinir bozucu geliyor. dizi izlemekten soğudum 🙁 Her kore dizisi de izlenmezmiş öğrendik.


  0

  2

  Cevap yazmak için üye ol.