Locke & Key

675 takipçi  
Locke & Key izle
Babaları gizemli bir şekilde ölen 3 çocuk, anneleriyle birlikte ailelerinden kalan evde yaşamaya başlar. Babalarının ölümüyle alakalı olabileceğini düşündekleri esrarengiz anahtarlar bulurlar. Anahtarların sihirli olduğunu ve onlara da değişik güçler kazandırdığını fark ederler. Tabii anahtarların peşinde olan kötücül karakterler de vardır ve bu şeytani güçler, çocukları rahat bırakmamaya kararlıdır..
Locke & Key Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Locke & Key tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Locke & Key yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Darby Stanchfield, Emilia Jones, Connor Jessup, Jackson Robert Scott, Thomas Mitchell Barnet
IMDB : 8.2
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 7 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • dizizlerKayıtlı Üye

  Başlamak ve başlamamak arasında kararsızdım ama sezonu bir günde bitirmiş biri olarak iyi ki başlamışım diyorum.


  40

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • bengi-senaKayıtlı Üye

  Öncelikle dizi çok güzel ben bayıldım.Konusu zaten anlatıldığı gibi.İkinci sezonu sabırsızlıkla bekliyorum.Hele sonuu,hele sonu,abi sonu cidden ters köşe birazını tahmin ediyorsunuz ama onu,asla ama asla tahmin edemizsiniz.Sonunda beynim yandı bildiklerimi de unuttum gibi bişey oldu ama tek kelimeyle BA-YIL-DIM!
  .
  Her zamanki gibi yine bilgilendirme yapayım.İkinci sezonun yayın tarihi ekim olarak yazıyor.Ama sorun etmeyin ikinci sezon kesin olarak yayınlacak,netflıx’den ikinci sezon onayını aldı yani kısaca ikinci sezon var ama ekimde geleceği kesin değil,gelede bilir gelmeyede bilir.
  .
  Bilgilendirme ve fikirlerim bu kadardı teşekkürler okuduysan:)


  6

  1

  Cevap yazmak için üye ol.