Life on Mars

Life on Mars izle
Dizi, geçirdiği bir kaza sonrasında günümüzden 1988 yılına giden bir dedektifin (Jung Kyoung-Ho) etrafında dönmektedir. Gerçekte yaşadığı zamana geri dönebilmek için cinayet davalarını çözmeye çalışır. Karakterleri: Jung Kyoung-Ho dizide bir dedektif olan Han Tae-Joo karakterini canlandırmaktadır. İnsanlardan ziyade bulgulara ve kanıtlara güvenmeyi tercih eden ilkeli ve parlak bir dedektiftir. Bir suç soruşturma ekibinin başı olan Tae-Joo kariyerinde hızlı bir şekilde yükselmektedir. Bir cinayet davasını soruştururken kaza geçirir. Uyandığında kendini 1988 yılının kış mevsiminde ve dahası küçük bir şehirdeki polis karakoluna atanan bir dedektif olarak bulur. Park Sung-Woong dizide 1988 yılında yaşayan ve bir dedektif olan Kang Dong-Cheol karakterini canlandırmaktadır. Han Tae-Joo’nun (Jung Kyoung-Ho) 1988 yılındaki amiridir. Tae-Joo’nun tam tersine kanıtlardan daha çok keskin sezgilerine ve içgüdülerine güvenmektedir. Dışarıdan bakılınca maço bir adam gibi görünse de aslında kurbanlara karşı sıcak bir kalbi vardır. Ko Ah Sung dizide 1988 yılında yaşayan ve bir araştırmacı olan Yoon Na-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun hayali yıldız bir dedektif olmaktır. Gelecekten gelen Han Tae-Joo (Jung Kyoung-Ho) sayesinde bir profilci gibi profil çıkarmaya başlar.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Jung Kyung-ho, Park Sung-woong, Go Ah-sung, Oh Dae-hwan, Ro Jong-hyun
IMDB : 8.1
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 13 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • klcsnebruKayıtlı Üye

  ben normalde dizi sayfaasına yorum yapmam ama bu dizi farklı yorumlara gelen kardeşim o kadar güzel bir dizi ki emin ol hiç sıkılmadan izleyeceksin ben normalde diziyi hemen bitireyim yeni bir diziye başlayım derdim ama ilk defa life on mars dizisinde yavaş yavaş izlemek istedim . amirimi çok özleyecem ve ekibi de şunu eklemek isterim 2 sezon kesinlikle çekilmeli. dizi harika ya


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • turkeykoreKayıtlı Üye

  Başlarda durağan gibi gelebilir lakin akıcılığı efsaneydi ben çok beğendim finalini de beğendim bazı kısım uç kalmış olabilir ama ekip ile olmak her şeyin en güzeliydi. Hele sağlık doktoruna mı amire mi Gül gül dur bir tek genç polis adayının yoonla olmasını dilerdim . Emeğinize sağlık mu secret terius train mouse derken life on Mars bitti şimdi signal tunnel . Bu diziyi tavsiye ederim izlemek isteyenler kaçırmasın derim.


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • mechulKayıtlı Üye

  Size bisey soyleyim mi dizigom ailesi,bu dizi cerez niyetiyle yenecek turde..Vaktim olsaydi 1 gunde bitebilecek turden.Bolum sonunda diger bolumu izlemek icin beklemeden izlenebilir.Surukleyici bir dizi,akiskan ve merak uyandirici.Oyuncularin hepsi iyi oyuncular ama Park Sung Woong efsaneydi..Kahkahalarla guldugum bolumlerde vardi.Izlerken cok eglendim tavsiyemdir efenim izleyin 👌


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • atasoyKayıtlı Üye

  Dizinin her bölümünü defalarca izledim, birçok konuşmayı ezbere biliyorum. Karakterlerin oldukça güzel seçildiğini ve gereksiz herhangi bir konuşma olmadığı düşüncesindeyim. Flörtöz, çaylak ve amir üçlüsüne bayıldım diyebilirim. O zamanlarda kadınların erkek işinde çalışması yüzünden sadece çay yapma, etrafı toplama, ayak işlerine koşturulmasını göstermelerine çok sevindim. Çünkü kültür ne olursa olsun kadına değer herkes için sonradan kazanıldı. Gerek renkleriyle, olay örgüsüyle, kıyafet/mekân seçimleri ve bomba finaliyle kalpleri kazanan, çerezlik, insanı bir süre hayatın monotonluğundan/aksiyonundan uzaklaştıran mükemmel bir dizi.

  Spoiler içeren alan

  finalsiz bir finali var, onu defalarca izliyor, her seferinde de içime bir sıcaklık yayılıyor. Ezbere final değil de böylesine olması daha hoş.

  Herkese tavsiye ederim.


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • lamazi_gogoKayıtlı Üye

  Geldik dizi sonu yoruma ; Dizi akıcı , ilgi çekici , merak uyandırıcı , yer yer komikkkkkk 😀 (Ama bana göre bi TUNNEL etmedi tavsiyemdir) zaman ayırıp izleyebilirsiniz. Pişman olmazsınız. Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler..


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.