Life on Mars

Life on Mars izle
Dizi, geçirdiği bir kaza sonrasında günümüzden 1988 yılına giden bir dedektifin (Jung Kyoung-Ho) etrafında dönmektedir. Gerçekte yaşadığı zamana geri dönebilmek için cinayet davalarını çözmeye çalışır. Karakterleri: Jung Kyoung-Ho dizide bir dedektif olan Han Tae-Joo karakterini canlandırmaktadır. İnsanlardan ziyade bulgulara ve kanıtlara güvenmeyi tercih eden ilkeli ve parlak bir dedektiftir. Bir suç soruşturma ekibinin başı olan Tae-Joo kariyerinde hızlı bir şekilde yükselmektedir. Bir cinayet davasını soruştururken kaza geçirir. Uyandığında kendini 1988 yılının kış mevsiminde ve dahası küçük bir şehirdeki polis karakoluna atanan bir dedektif olarak bulur. Park Sung-Woong dizide 1988 yılında yaşayan ve bir dedektif olan Kang Dong-Cheol karakterini canlandırmaktadır. Han Tae-Joo’nun (Jung Kyoung-Ho) 1988 yılındaki amiridir. Tae-Joo’nun tam tersine kanıtlardan daha çok keskin sezgilerine ve içgüdülerine güvenmektedir. Dışarıdan bakılınca maço bir adam gibi görünse de aslında kurbanlara karşı sıcak bir kalbi vardır. Ko Ah Sung dizide 1988 yılında yaşayan ve bir araştırmacı olan Yoon Na-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun hayali yıldız bir dedektif olmaktır. Gelecekten gelen Han Tae-Joo (Jung Kyoung-Ho) sayesinde bir profilci gibi profil çıkarmaya başlar.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Jung Kyung-ho, Park Sung-woong, Go Ah-sung, Oh Dae-hwan, Ro Jong-hyun
IMDB : 8.1
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 8 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • mechulKayıtlı Üye

  Size bisey soyleyim mi dizigom ailesi,bu dizi cerez niyetiyle yenecek turde..Vaktim olsaydi 1 gunde bitebilecek turden.Bolum sonunda diger bolumu izlemek icin beklemeden izlenebilir.Surukleyici bir dizi,akiskan ve merak uyandirici.Oyuncularin hepsi iyi oyuncular ama Park Sung Woong efsaneydi..Kahkahalarla guldugum bolumlerde vardi.Izlerken cok eglendim tavsiyemdir efenim izleyin 👌
  1  0

 • zahideyKayıtlı Üye

  Güzel dizi, güzel final 👍 asla zaman kaybı değil, izlediğime memnunum 😉 tekrar da izleyebilirim. Genel olarak diziyi çok sevdim 😍
  2  0

 • atasoyKayıtlı Üye

  Dizinin her bölümünü defalarca izledim, birçok konuşmayı ezbere biliyorum. Karakterlerin oldukça güzel seçildiğini ve gereksiz herhangi bir konuşma olmadığı düşüncesindeyim. Flörtöz, çaylak ve amir üçlüsüne bayıldım diyebilirim. O zamanlarda kadınların erkek işinde çalışması yüzünden sadece çay yapma, etrafı toplama, ayak işlerine koşturulmasını göstermelerine çok sevindim. Çünkü kültür ne olursa olsun kadına değer herkes için sonradan kazanıldı. Gerek renkleriyle, olay örgüsüyle, kıyafet/mekân seçimleri ve bomba finaliyle kalpleri kazanan, çerezlik, insanı bir süre hayatın monotonluğundan/aksiyonundan uzaklaştıran mükemmel bir dizi.

  Spoiler içeren alan

  finalsiz bir finali var, onu defalarca izliyor, her seferinde de içime bir sıcaklık yayılıyor. Ezbere final değil de böylesine olması daha hoş.

  Herkese tavsiye ederim.
  1  0

 • lamazi_gogoKayıtlı Üye

  Geldik dizi sonu yoruma ; Dizi akıcı , ilgi çekici , merak uyandırıcı , yer yer komikkkkkk 😀 (Ama bana göre bi TUNNEL etmedi tavsiyemdir) zaman ayırıp izleyebilirsiniz. Pişman olmazsınız. Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler..
  1  0

 • elfengKayıtlı Üye

  Bebeyim varsa basliyorum 😎
  0  0

 • koregunesKayıtlı Üye

  her duyguyu yaşatan bir dizi. Izlemenizi tavsiye ediyorum. pişman olmazsınız:)
  2  0

 • kanikeiKayıtlı Üye

  İzleyin, pişman olmazsınız. Eğlenceli bir polisiye.
  1  0