Leila

420 takipçi  
Leila izle
Hindistan'dan çıkan ilk distopik hikâye Leila, Aryavarta isimli hayali bir dünyada geçiyor. Saflık takıntısı, bölünmüş topluluklar, sosyal dram ve metanet gibi kurmaca temalar aşırı boyutlara taşınırken totaliter rejimin ve çok katı kuralların uygulandığı Aryavarta büyük acılara sahne oluyor. Aryavarta'nın siyasi ve duygusal açıdan distopik dünyasında geçen Leila, bir annenin kızına duyduğu sonsuz sevginin hikâyesi.
Leila Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Leila tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Leila yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Huma Qureshi, Siddharth, Rahul Khanna, Leysha Mange, Vidhi Chitalia
IMDB : 3.7
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 1 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • kbrnrKayıtlı Üye

    Yıl 2047. Hindistan da 3 yıldır adına Aryavarta denen bir grup var. Amaçları tamamen Hindulardan oluşan saf ve temiz bir topluluk oluşturmak. Bunun için kamplar kurmuşlar ve Müslümanlarla evlenen veya başka günah işleyen kadınları toplayıp saflaştırıyorlar sonra da Aryavartalılara hizmet için gönderiyorlar. Bir yandan da Müslüman ya da saf olmayan kesim ile aralarına duvar örmüşler. Su bitmiş, gökten çamur yağıyor, melez çocukları satıyorlar. Bu ortamda Müslüman bir adam ile evli olan Shaini isimli kadının kocasını öldürüyorlar ve kızını kaçırıyorlar onu ise kampa götürüyorlar iki yıl sonra kamptan kurtulup kızını arıyor ve başına olmadık şeyler geliyor. Biraz ütopik ama gerçekçi bir hikaye ben çok beğendim, geleceğin fragmanı gibiydi neredeyse. Umarım 2. sezon bir an önce gelir. İzlemenizi tavsiye ederim…


    1

    0

    Cevap yazmak için üye ol.