Kill Me, Heal Me

Kill Me, Heal Me izle
Zengin bir aileden gelen 7 kişilikli bir adam (Ji Sung) ile doktorluğunun ilk yılında olan bir kadının (Hwang Jung-Eum) arasındaki aşk hikayesini anlatmaktadır. Dissosiyatif Kimlik Bozukluğu hastası üçüncü kuşak bir milyarder Cha Do Hyun ile psikiyatri uzmanlığı asistanlığının birinci yılında olan ve onu gizlice tedavi eden Oh Ri Jin arasında geçen bir romantik komedi. Çocukluğunda yaşadığı travmatik bir olaydan sonra , Cha Do Hyun hafıza kayıpları yaşar ve sonra kişiliği yedi farklı kimliğe bölünür. Asistan doktor, Oh Ri Jin, görünürde güzel, masum ve popüler bir kadındır fakat o ve ikiz kardeşi, Oh Ri On, diğer yüzlerini gizlerler. Oh Ri Jin para merkezli, pis huyları olan ve profesyonel bir güreşçi olmayı hayal eden biridir; Oh Ri On ise safmış gibi davranmasına rağmen aslında dahi bir dedektif romanları yazarıdır.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Choi Won-young, Ji Sung, Hwang Jung-eum, Park Seo-joon, Kim Yoo-ri
IMDB : 8.4
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 7 Yorum

 • elif-aydinKayıtlı Üye

  İzlediğim en güzel dizilerden biri 👍 on numara 5 yıldız🥇🏅
  20  1

 • kadir-gokceKayıtlı Üye

  ana karakter için izliyorum ya bir doktor dizisinde görmüştüm baya baya iyiydi o yüzden favori oyunculardan biri benim için defendant da izleyin o da bir başyapıt.
  1  0

 • whoamiKayıtlı Üye

  4. izleyişim olacak hadi bakalım sfsdgsdg
  2  1

 • papatya32Kayıtlı Üye

  Izledigim en etkileyici KDrama kendisi. O kadar etkiisinden cikamamistm ki dizinin gunlerce uzerinde dusunmustum.. anlatilmaz yasanir bir dizi kesinlikle izleyin izlettirin 🤗
  3  0

 • zlemmKayıtlı Üye

  Ji sung mükemmel oynamış. Sadece onun için bile izlenir. Ayrıca konusu da çok güzel bir dizi kesinlikle tavsiye ederim. Pişman olmayacaksınız.
  11  0

 • Maria PuderMisafir

  Spoiler içeren alan

  Yorumunuzu bu araya yazın

  Cha Do Hyun ve Shin Se Gi birbirini tamamlıyor resmen. Se Gi için çok üzülüyordum, ne zaman Do Hyun acı çekecek olsa Se Gi geliyor ve o bütün acılara katlanıyor. Ahn Yo Sub ise o bütün acıların sonu olmak için hep ölmek istedi, çok durgun bir yapısı vardı. Fakat çok sevmiştim onu, keşke veda etme zamanı daha uzun olsaydı. Ahn Yoo Na sahnelerinde o kadar çok eğlendim ki. Oppa diye çığlık atışları çok eğlenceliydi. Hele Oj Ri Jin’e karşı tutumu. Perry Park için söyleyeceğim pek bir şey yok. Çok sevmiştim onu da. Sonunda tüm kişilikler beni o kadar üzdü ki. Hepsi mutluydu en azından. Ji Sung cidden çok iyi oynamış rolünü. Kişilik geçişleri, o duygusal sahneler, bakışları.. Bence her şey mükemmeldi.
  ➡️SONUÇ OLARAK BENCE İZLEMENİZ GEREKEN BİR DİZİ👌⬅️
  15  0

 • elif-aydinKayıtlı Üye

  İzlediğim en güzel dizilerden biri 👍 on numara 5 yıldız🥇🏅
  20  1