Kill Me, Heal Me

1720 takipçi  
Kill Me, Heal Me izle
Zengin bir aileden gelen 7 kişilikli bir adam (Ji Sung) ile doktorluğunun ilk yılında olan bir kadının (Hwang Jung-Eum) arasındaki aşk hikayesini anlatmaktadır. Dissosiyatif Kimlik Bozukluğu hastası üçüncü kuşak bir milyarder Cha Do Hyun ile psikiyatri uzmanlığı asistanlığının birinci yılında olan ve onu gizlice tedavi eden Oh Ri Jin arasında geçen bir romantik komedi. Çocukluğunda yaşadığı travmatik bir olaydan sonra , Cha Do Hyun hafıza kayıpları yaşar ve sonra kişiliği yedi farklı kimliğe bölünür. Asistan doktor, Oh Ri Jin, görünürde güzel, masum ve popüler bir kadındır fakat o ve ikiz kardeşi, Oh Ri On, diğer yüzlerini gizlerler. Oh Ri Jin para merkezli, pis huyları olan ve profesyonel bir güreşçi olmayı hayal eden biridir; Oh Ri On ise safmış gibi davranmasına rağmen aslında dahi bir dedektif romanları yazarıdır.
Kill Me, Heal Me Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Kill Me, Heal Me tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Kill Me, Heal Me yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Choi Won-young, Ji Sung, Hwang Jung-eum, Park Seo-joon, Kim Yoo-ri
IMDB : 8.4
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 36 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • novacyKayıtlı Üye

  Genel olarak içinde komedi romantizm içeren kdramaları izleyen biri değilim ama bu dizi bu algoritmayı kıran kdramalardan biri. Kişilik bozukluğu rolünü oynuyan Ji Sung o kadar efsane oynuyor ki her kişiliği seversiniz. Özellikle Ahn Yo-Na yı çok seveceksiniz :d Spoileri diziyi izlemediyseniz okumayın.

  Spoiler içeren alan

  (Ahn Yo-Na ve Shin Se Gi yüzünden Cha Do Hyun’un aşk üçgeni arasında kalması yüzünden felaket gülmüştüm :d Shin Se Gi nin psikiyatrist kadını sevmesi, Yo-Na nında kadının üvey kardeşini sevmesi trajikomikti ama olsun :d)

  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • rozzieruokKayıtlı Üye

  Shin Se Gi’ye çok pis aşık olacaksınız kendinizi hazırlayın. Yanınıza da bol bol peçete alın çokça duygulanacaksınız çünkü. Ama aynı zamanda çok da güldürecek sizi yer yer. Başlayın pişman olmayacaksınız.


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • busraasilaKayıtlı Üye

  kadın başrole hiçbir dizisinde ısınamasamda yinede çok güzel bir diziydi. ji sung un her dizide oyunculuğuna aşığım zaten the devil judge deki karakterinden sonra daha üst bir karakter olamaz diyordum ama ji sung yine her zamanki gibi yo na karakterine ap ayrı bi can vermiş 🙂 ennn ama en sevdiğim yo na seni asla unutmayacağım 🙂


  5

  0

  Cevap yazmak için üye ol.