It’s Okay to Not Be Okay (Psycho But It’s Okay)

It's Okay to Not Be Okay (Psycho But It's Okay) izle
Dizi, psikiyatri bölümünde çalışan bir adam (Kim Soo-Hyun) ile popüler ama antisosyal kişilik bozukluğu olan bir kadının (Seo Ye-Ji) etrafında dönmektedir. Adamın aşka ayıracak vakti yoktur. Kadın ise aşk hakkında hiçbir şey bilmemektedir. Ancak, ikisi birbirlerini tanıdıkça yakınlaşır ve aşk sayesinde zorlukların üstesinden gelir. Kayıp ruhlarını ve kimliklerini yeniden keşfederler.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Kim Soo-hyun, Seo Ye-ji, Park Gyu-young, Oh Jung-se, Park Jin-joo
IMDB : 8.4
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 21 Yorum

 • EmineMisafir

  Adminnnn sen harikasın ya😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️
  29  3

 • AydanMisafir

  Dizigom çox səviyyəli peşəkar hər tərəfli bir səhifə
  Əlləriniz var olsun
  2  0

 • emekliKayıtlı Üye

  Çok güzeldi, o kadar güzeldi ki. Final bölümüne ayrıca bayıldım, yüzümde kocaman bi gülümsemeyle bitirdim diziyi. Başlangıçta 3 bölüm izleyip bırakmıştım diziyi ama iyi ki tekrar dönüp izlemişim. Özellikle iki kardeş arasındaki ilişkinin işlenişine bayıldım. kavgalarından barışmalarına, birbirlerine sığınmalarına ve destek olmalarına, sevinçlerine ve üzüntülerine kadar bana o kadar hissettirdiler ki oyuncuları ayakta alkışlamak lazım tam anlamıyla hakkını vererek oynadılar helal olsun bee -gaza geldim-Bu sitedeki ilk yorumum bu güzel diziye. Merak edenler, izlemesem mi izlemesem mi diye düşünenler durmayın başlayın. Çeviri için teşekkürler dizigom
  2  0

 • gamzesaglamKayıtlı Üye

  Dizigom hiçbir zaman kapanmasın lütfeen. Çook seviyorum bu siteyi. Gördüğüm en kaliteli site. Teşekkürler dizigom👍👍👍👍
  7  0

 • ozo08Kayıtlı Üye

  Son zamanlarda izlediğim en iyi Kore dizisiydi, çok beğendim.. klişelerden uzak bir dizi.
  1  0

 • gamzesaglamKayıtlı Üye

  Çoooook güzeldi Hayatımda bir diziden hiç bu kadar etkilenmemiştim
  3  0

 • SibelMisafir

  Öncelikle, Kim Soo-Hyun hatırına sonuna kadar dayanabildiğimi belirtmeliyim (çoğu yerde ilerleterek tabi ki).Hakkında birkaç satır yazabilecek düzeyde epey kore dizisi izlemişliğim var.Klişelerinin köpeği olmuşumdur.Yalnız çocukluk travmalarının afedersiniz cılkını çıkara çıkara senarize etmelerinde üstlerine yok.Öyle ki mantık hatası bulmaya çalışmaktan beyniniz dönüyor, her dakikasında” tey Allahım! Dram yaratacağım diye bu kadar saçmalamak zorunda mıydın eyy senarist ” diye içinizden habire söyleniyorsunuz.Bölümler ilerledikçe de daha hızlı atlatarak sabır taşınız çatlamadan bitiriyorsunuz.Bu dizide benim için öyle bitti.Kore dizilerinin aşk meşk sahnelerinin olmazsa olmaz klişelerinin çoğunu burada bulamadım.Dram yaratmaya çalışmaktan o sahnelere yer verememiş sevgili senarist.Bu yüzden sanırım aşk uyumlu çift hissini bile alamadım.Birşeyler eksikti hep.Yakalarlar mı bir ucundan o ambiansı diye sonuna kadar dayandım ama nafile.Belki de en başından esas kızımızın aşkı tehditle, zorbalıkla elde etmeye çalışmasının bende yarattığı berbat histen dolayıdır.Dediğim gibi dramın cılkı çıkınca içinde barındırılmaya çalışılan (hastalıklı) aşkında bir hissiyatı kalmıyor.Olmadı bu sefer Kim Soo-Hyun, oysaki askerden sonra ilk dizini heyecanla beklemiştim.Bunu da hafızamın tozlu sayfalarına saklayıp, önümüze bakacağız artık.
  3  9

 • DelallMisafir

  Muhtişim
  3  0

 • mrvnl9Kayıtlı Üye

  Mükemmel bir diziydi kalp kalp
  4  0

 • CmrrrckMisafir

  Dizi çoooooook güzel asla unutamayacağım …
  4  0

 • fer4yeKayıtlı Üye

  yeni bölüm yayınlanmıyor mu yoksa sadece bende mi gözükmüyor acaba en son 12. bölümde kaldı
  3  0

   • adminYönetici

    Sayfaya girdiğinizde ctrl + f5 yaparak tekrar yükleyin, yada siteye giriş yaptığınız uygulamanın tüm çerezlerini silin.
    2    0

     • Betül Misafir

      Söylediklerini yaptım fakat 14.bölüm görünmüyor bende de 🙁
      3      0