How I Met Your Mother

1186 takipçi  
How I Met Your Mother izle
Ted çocuklarına yıllar önce anneleriyle nasıl tanıştığını anlatırken, Ted'in ruh ikizi için destansı arayışı büyük ölçüde geriye dönüşlerle gösteriliyor.
Yapım Yılı : 2005
Oyuncular : Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders, Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan
IMDB : 8.3
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 12 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • centi_blanerrrKayıtlı Üye

  Ben bu diziyle yaşadım resmen. Sanki gruptan biriydim, sanki MacLarensta yaşadım, sanki yani her şeyi yaşadım burda. O kadar güdüm o kadar eğlendimkii. Sıkılmadım ve yeniden başladım diziye. Eğer dizideki birini bile sevmiyorsanız ve ona karşı öfke duyuyorsanız diziyi yaşamamışsınızdır demektir. Bir arkadaşım Lily’i sevmiyordu mesela. Sebebide Marshallı terk ettiği içinmiş. Ayol bir hata yaptı diye hemen nefret etmek nedir yaa. Demekki diziye sadık kalamamış. Çok sevdiğini söylüyor ama yok. Dizinin her bölümü size bir ders veriyor. Çok şey öğrendim burdan. Dizi her yönden güldürüyor. Yani öyle gidipte saçma sapan kanlı şiddetli çarpık ilişkili dizi/film izlemek yerine gelin şu komik, deli dolu, romantik diziyi izleyin. Deminki saydığım içerikler size hiçbir şey katmıyor. Bu dizi size çok şey katacak. Moralimin her yerle bir olduğu anda bu diziyi izledim. Her bölümü beni rahatlatıyordu. Her bölümde güldüm, sonuncusu dışında. Son bölüm öyle içten, öyle acıklıydıkii. O acıklı sahneleri derinden bile anlatmıyordu ama derinden yaşatıyordu. Mis gibi ağladım. Dizi yapımcıların ve bütün oyuncuların emeğine sağlık. Günümüzde olan iğrenç saçma sapan gereksiz şiddet içerikli dizilerden olmadığınız için çok gurur duyuyorum.


  7

  6

  Cevap yazmak için üye ol.
   • yougiveloveabadnameKayıtlı Üye

    Gerçekten de öyle canım sıkıldıkça rastgele bir bölüm izlediğim bile oluyor. Bu arada Lily’den nefret edenleri gördükçe şaşırıyorum bence inanılmaz sempatik bir karakter, kendime de çok benzetiyorum belki ondandır ama dizideki her karakter sanki başkası o rolü oynayamazmış gibi


    3

    2

    Cevap yazmak için üye ol.
 • sewkanoKayıtlı Üye

  MacLarens Pub’ı yaşadım adeta. İlk sezonlar harika ötesiydi, bir kere ileri sarmadan izledim. Sonlara yaklaştıkça yavaş yavaş ileri sarmalar ve hatta son sezonda bölüm atlamalar gerçekleşti. Tıpkı hayat gibi; her güzel başlangıç, beraberinde kötü bir son ile gelir ya da tıpkı bu dizide, favorim Ted Mosby’nin başına geldiği gibi her kötü başlangıç, iyi bir son ile gelir. Bu gelişigüzel bir söz değil, bir fizik yasasıdır: her etkinin bir tepkisi vardır. İyi seyirler 🖐🏿


  9

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • atsizkizilelmaKayıtlı Üye

  Sezon finali hariç mükemmel bir dizidir. ( Bence )

  Spoiler içeren alan

  Sonunda asıl aşkının ölmesi yüzünden çocuklarına annenizle böyle tanışdım ama anneniz öldü ben Robin’e gidiyom diyen finali berbat gerisi mükemmel dizidir.

  16

  0

  Cevap yazmak için üye ol.