Hotel Del Luna

2475 takipçi  
Hotel Del Luna izle
Goo Chan-Sung genç, samimi ve mükemmeliyetçi bir otel yöneticisidir, çok uluslu bir otelde çalışırken beklenmedik bir olay sonucunda Seul’de bulunan Hotel del Luna’ya yönetici olarak gelir. Otelin güzel ama kararsız, şüpheli ve açgözlü CEO’su Jang Man Wol ile yeni yönetici Goo Chan-Sung’un yaşadıklarını izliyoruz ve sürpriz otelin müşterileri hayaletler…
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : IU, Yeo Jin-goo, Jung Dong-Hwan, Shin Jung-geun, Bae Hae-sun
IMDB : 8.7
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 33 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • villanelleKayıtlı Üye

  Dizinin verdigi mesaj guzel kesinlikle bos bir dizi degil ama bazi yerleri gereksiz uzundu bence ayrica iu’nun guzelligi…yüzüne bakmaktan altyazıları kaçırdım.


  102

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • tomris-hatunKayıtlı Üye

  arkadaşlar dizi cidden çok iyi. bu diziyi iki defa izledim. aşırı eğlenceli ve aşırı güzel bir dizi. benim fikrimce IU nun olduğu her diziyi izleyin. ben hepsini izlemiş biri olarak söylüyorum. cidden kaliteli dizilere yer alıyor. bu dizi de onlardan biri.


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • freekoxKayıtlı Üye

  Aman aman bir dizi değildi bana göre konu güzeldi bazı yerler pek ilerlemiyor ama genel olarak güzel ve sevdim diziyi ayrıca go chan myung a biraz yazık oldu gibi geldi bana

  kim so hyun’un final sahnesi omg


  7

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • yelizsKayıtlı Üye

  Dizi aşşırı güzeldi diyemicem ama güzeldi bence. Özellikle İU nun bu dizideki karakteri için izlenir. Güçlü olması, paragöz olması, umursamaz tavırları falan çok tatlıydı. Hem komik hem de moodluktu. Dizide ilk başlarda ne zaman bitecek ya diyosunuz biraz yavaş geçiyo ancak sonralarda aslında güzel olduğunu fark ediyorsunuz.Ha bir de hayaletlerin her birinin hikayesi olması çok hoştu bu dizinin en güzel özelliğiydi. Bı şans verilmeli bence. En azından İuyü izlerken çok eğleneceksiniz.


  7

  0

  Cevap yazmak için üye ol.