He Is Psychometric

He Is Psychometric izle
Dokunduğu şeylerin anılarını okuma yeteneğine sahip bir çocuğun polisiye olayları çözmede yardımcı olmasını konu ediniyor. He is Psychometric konusuna detaylı bakacak olursak, Lee An ailesini kaybettiği bir yangından sonra dokunduğu şeylerin anısını görebilme yeteneğini kazanmış ve psikometrik olarak ün salmıştır. Lee An’ı yangından kurtaran Kang Sung-Mo şimdilerde başarılı bir savcıdır ve davaları dedektif olan Eun Ji-Soo ile birlikte çözmeye çalışmaktadır. Psikometrik çocuğumuz Lee An lise son sınıftayken travmatik bir geçmişe sahip olan Yoon Jae-In, Lee An’ın gittiği liseye transfer olur ve bu dörtlü zorlu davaları Lee An’nın yeteneğinden de faydalanarak çözmeye başlarlar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Park Jin-young, Shin Ye-eun, Kim Da-som, Kim Kwon, Cho Byeong-kyu
IMDB : 7.8
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 10 Yorum

 • WestMisafir

  I❤this serie 🙆😻😘
  Super elenceli….10/8
  13  1

 • emossKayıtlı Üye

  Kesinlike mükemmel bugüne kadar izlediklerimin içindeki en iyisi diyebilirim.Özellikle gizemli olay dolu bi dizi izlemek istiyosanız kesinlikle izleyin . Çeviri yapanlara ve bu dizide emeği geçenlerin gerçekten ellerine sağlık tamaiyle emeklerine değmiş.. ikinci sezon olsa olurdu ama hiç zannetmiyorum tam finallik bi bölüm çünkü son bölüm.. gerçekten favori dizilerimde 1.
  0  0

 • lamazi_gogoKayıtlı Üye

  Güzel bir diziydi Sıkılmadan izledim. Zaman Kaybı değil. Emeği Geçen Arkadaşlara Teşekkür ederim.
  1  0

 • noonaKayıtlı Üye

  09.03.2021 23.54 Dizi gerçekten çok güzeldi. İzlemenizi tavsiye ederim.
  1  0

 • eyluldiyebiriKayıtlı Üye

  Güzel yorumları görünce başladım ilk 10-15 dakikasına kadar izleyip bıraktım ama vazgeçmeden hevesle bu diziyi Bİ-Tİ-RE-CE-ĞİM
  0  0

 • koredelisi1Kayıtlı Üye

  bölüm çok güzeldi

  Spoiler içeren alan

  son sahnede kızın anısını okuduğunda yangının suçlusu olarak kızın babasını gördüya içim parçalandı aha senarist ah

  ama bir tahminde bulanayım bana kalırsa savcının annesi ölmedi bir bölümde yangının olmadan bir kaç saat öncesinde o adamı gördüya annesine dediğimi yap demişti kadın saklandı ismini değiştirdiler ve o adamda bütün bunların sebebi olan kişi savcının babası olabilir benim düşüncem tabi
  4  0

 • nyctophiliaaaKayıtlı Üye

  sırf jinyoung için bile izlemiş olabilirim güzel bir diziydi izlemenizi tavsiye ederimmm
  7  0

 • rumeysaarmyKayıtlı Üye

  24/12/2020 05:06
  Dizii gerçekten çok güzeldi. İzlemenizi tavsiye ederim. Got7’dan jin young’un oyunculuğu çok güzeldi. Ben açıkası dizilerde çok fazla aşk sevmiorum yani her dizide olur ama bazen çok abartılıyor. Bu dizide aşk tam tadındaydı. Çok beğendim. Kah güldüm, Kah ağladım ve diziyi bitirdim. Ben bu dizinin Youtube’da klibini izlemiştim ve okul dizisi zannetmiştim ama değilmiş sadece ilk iki bölüm okulda geçiyor bilginiz olsun. Beklediğimden daha farklı ve daha güzel bir dizi çıktı. İlk bölümde biraz sıkılabilirsiniz ama diğer bölümlerde konuyu daha iyi anlayacaksınız. Finale doğru olaylar baya karışıyor. Hiç birşey tahmin ettiğiniz gibi olmuyor. Dediğim gibi güzel bir dizi eğer cinayet ve polisiye dizilerini seviyorsanız kesinlikle izlemelisiniz.
  9  0

 • m-f-kKayıtlı Üye

  Ya bayılıyorum bu diziye kimse kaçırmamalı bence süper 😍😍🤩🤩
  8  0

 • WestMisafir

  I❤this serie 🙆😻😘
  Super elenceli….10/8
  13  1