Happiness

1619 takipçi  
Happiness izle
Happines, yakın gelecekte geçen ince psikolojik savaşı ve meydana gelen sınıf ayrımcılığını anlatıyor. Büyük şehirde yeni bir yüksek katlı apartman inşa edilmiştir. Apartman binasında farklı geçmişlere sahip sakinler yaşamaktadır. Yaklaşan kıyamet insanların dinmeyen susuzluktan muzdarip olduğu yeni bir tür bulaşıcı hastalık biçimine geldiğinde şehir dibe vurur. Salgın nedeniyle, yüksek katlı apartman mühürlenir. Apartman sakinleri, başkalarına karşı korku ve güvensizlik içindeyken hayatta kalmak için mücadele ederler.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Han Hyo-joo, Park Hyung-sik, Jo Woo-jin, Park Joo-hee, Lee Ji-ha
IMDB : 9.3
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 75 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • bongsoonKayıtlı Üye

  Aşırı iyidi yeri geldi heycandan nefessiz kaldım yeri geldi kalbim yerinden çıktı yeri geldi düştüm aşırı iyiydi önyargılı başlamıştım ama gerçekten aşırı sardı izlemeyen bişey kaybetmez (bence kaybeder) ama izleyen çok şey kazanır


  4

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • beyazbeyzaKayıtlı Üye

  Güzel diziydi, izlenir. Aslında bu salgın döneminden sonra böyle bir dizi izlemek beni biraz sıktı. Ama gerilim güzeldi. Başrol kız zaten W:Two Worlds’ta oynuyormuş burada görünce önce tanıyamadım ,sonra anladım. Ama çok tatlı kız ve başrol uyumlarını sevdim.


  4

  0

  Cevap yazmak için üye ol.