Hannibal

1250 takipçi  
Hannibal izle
Will Graham (Hugh Dancy, “The Big C”) FBI ile birlikte bir seri katilin peşinde olan yetenekli bir suçlu profili çıkarma uzmanıdır. Graham’in kendine özgü düşünme tarzı ona herkesle -psikopatlarla bile- empati kurma yeteneği vermiştir. Onları farklı kılanın ne olduğunu her zaman bilir. Ancak yakalamaya çalıştığı son katilin zihni Will için bile oldukça karmaşık bir yapıya sahiptir. Bu nedenle ülkenin ileri gelen psikiyatrlarından biri olan Dr. Lecter’dan yardım ister. Dahi doktorun uzmanlığıyla silahlanan Will ve Hannibal (katil olduğunu sadece izleyici bilmektedir) mükemmel bir ortaklık oluştururlar. Hatta ikilinin yakalayamayacağı bir katil olmadığı düşünülür. Ama Will gerçeği öğrenirse…
Hannibal Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Hannibal tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Hannibal yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Hugh Dancy, Mads Mikkelsen, Laurence Fishburne, Gillian Anderson, Fortunato Cerlino
IMDB : 8.5
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 10 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • filiz-kansuKayıtlı Üye

  Hannibal, bugüne dek izlediğim en mükemmel 3 diziden biridir. Özellikle iki doktor (Hannibal ve Will Graham)) arasında geçen diyalogların kalitesi, sanki Nietzsche ve Dr. Brauer arasından geçiyor gibidir.
  Ekstra ordinary A Plus bir dizi. Notum:10/10


  23

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • novacyKayıtlı Üye

  İlk izlediğim dizilerden biridir aradan seneler geçmesine rağmen bu kalitede çok az dizi izledim. Psikolojik terimlerle içli dışlıysanız bu diziyi zaten izlemenizi tavsiye ederim. 1.sezon Will Graham odaklı geçiyor genel olarak. 2.sezon Hannibal hayranları için ilaç gibi bi sezon zaten. 3.sezonunda başlarını pek beğenmedim ama sonları efsaneydi… Özellikle final sahnesini izledikten sonra 10 dk duvarla bakıştım,öyle bir son mu olur ya 🙁 Bu arada Hannibal ın kitap seriside var. (4 kitaplık bir set)


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • onbirKayıtlı Üye

  Az önce Dexter ı bitirdim koşarak sana geldim Doktorum LECTERIM biricik HANNİBALIM üst düzey ve zamansız bir dizisin sen. Ve muazzam karakterlere sahip aşırı karakteristik ve çok karizmatık bir projesin. 4.sezon gelecek diyorlar dört gözle beklenensin.


  5

  0

  Cevap yazmak için üye ol.