Hakan: Muhafız (The Protector)

261 takipçi  
Hakan: Muhafız (The Protector) izle
Günümüz İstanbulu'nda yaşayan ve kadim bir gizli birlikle olan bağını keşfeden genç bir adam, şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarmak için maceraya atılır. Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan aslında hikâyenin başında Kapalı Çarsı’daki bir esnaftan farksız herhangi bir genç. Oysa ki çok kısa zamanda doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle onu çok başka bir dünya bekliyor olacak! Hakan kendisi için çizilmiş kaderine nasıl tepki verecek, kendisi ondan beklenen son muhafız olabilecek mi?
Hakan: Muhafız (The Protector) Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Hakan: Muhafız (The Protector) tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Hakan: Muhafız (The Protector) yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Çağatay Ulusoy, Ayça Aysin Turan, Hazar Erguclu, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş
IMDB : 7.0
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 8 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • nisainnncKayıtlı Üye

    izleyin … vakit varsa izlenebilir . bazı yerlerde boş yapıyorlar ama genel olarak beğendim 2 günde 4 sezonu bitirdim . yks2021 sonrası gelecek yıl tekrar için tekrar çalışmaya başlamadan önce yeni dizi arayışlarındayken başladım bu bitti şimdi gelsin sıradakiiiii


    0

    0

    Cevap yazmak için üye ol.