Girl from Nowhere

698 takipçi  
Girl from Nowhere izle
Nanno adlı gizemli ve akıllı kız, farklı okullara transfer olarak her seferinde öğrencilerin ve öğretim kadrosunun yalanlarını ve kabahatlerini açığa çıkarıyor.
Girl from Nowhere Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Girl from Nowhere tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Girl from Nowhere yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Chicha Amatayakul, Kunchanuj Kengkarnka, Morakot Liu, Nutnicha Lueanganankhun, Atikhun Adulpocatorn
IMDB : 7.7
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 44 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • wihajoonKayıtlı Üye

  Söylenenlerin aksine dizinin ”sırf kız gülüyor diye” izlenildiğini sanmıyorum. Elbette bu da bir etken lakin en çok dikkat çeken şey asyalıların dizi anlayışı. Benim en çok hoşuma giden dizi tipleri her bölüm farklı bir konuyu ele almaları persona, goedam vb. Bazı insanların bunu saçma olarak görmesi çok doğal çünkü onlar her gün aynı gerçekliğe uyanıyorlar. Bu dizide yukarıdaki mini dizilerin aksine

  Spoiler içeren alan

  kız her seferinde tekrardan doğuyor.

  Bu cidden çok iyi ve ilgi çekici. Sıradışı durumlar var ama gerçek hayata çok güzel uyumlandırılmış. Şahsen 1. sezonun 8. bölümü daha çok hoşuma gitti. İlk bölümü izlerkende midem bulandı. Çoğu Tay’ın övünmesi gereken bir dizi. Çok başarılı olmuş. Çekenlere de dizigom’a da teşekkürler.


  4

  0

  Cevap yazmak için üye ol.