Ghost

Ghost izle
Kim Woo-Hyun (So Ji Sub) üst düzey bir polis memurunun tek oğludur. Woo-Hyun polis akademisine birinci sırada girer ve birinci sırada akademiden mezun olur. Bir dedektif olarak, o da siber soruşturma departmanına katılır. Kim Woo Hyun işkolik ve güçlü bir liderdir. Kim Woo Hyun'a karşı birde 'Ki Young' adlı bir karakter vardır. Woo-Hyun sonra siber dünya içinde olanların sakladıkları sırları ortaya çıkarmak için çalışır.
Yapım Yılı : 2012
Oyuncular : Lee Yeon-hee, Uhm Ki-joon, So Ji-sub, Kwak Do-won, Song Ha-yoon
IMDB : 7.9
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 4 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • myvenusKayıtlı Üye

  Baslayalim bakalim bitince gelir yorum yaparim. Tsker dizigom.👍👏👏👏
  1  0

   • myvenusKayıtlı Üye

    Basladim bitirdim geldim 🙃 dizi cok guzel oyuncu cok iyi bosuna oh my su jiiin degil yani. Aşk romantik anlar istiyorsaniz bu dizide yok ama guzel bir polisiye var. Deli dana cok iyiydi heryere bi deli lazim.polis kizi sevmedim .ifadesiz bir yuzu vardi mimik yok ruh yok. Su jin icin izlenir.tskler dizigom 👏👏👍
    0    0

 • hicran-erizKayıtlı Üye

  Güzel diziydi.Yine 4 bölüm fazla çekmişler.Bizim gençlere kotu ornek olan asiretli ceteli mafyali sopali silahlı kavgalı dövüşlü dizilerin yanında bunlar mükemmel.İyi ki kore dizileri var.
  2  0

 • ArzuMisafir

  Güzel bir polisiye diziydi.. her bölümü ayrı bir heyecan ayrı bir merak uyandırdı.. hiç bir bölümünden sıkılmadım.. ben kaçırmayın derim diziyi 2 günde bitirdim 🙂 çeviri yapan arkadaşların ellerine sağlık, dizigom sitesinede ayrıca tşkler..
  9  0