Flower of Evil

Flower of Evil izle
Dizi, karanlık geçmişini gizleyen ve başka birinin kimliği altında yaşayan bir adam (Lee Joon-Gi) ile o adamın (kocasının) peşine düşen bir dedektifin (Moon Chae-Won) etrafında dönmektedir.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Lee Joon-gi, Moon Chae-won, Jang Hee-jin, Seo Hyun-woo, Yoon Byung-Hee
IMDB : 8.9
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 33 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • oykgnysnmKayıtlı Üye

  Cok iyi kurgulanmış bir dizi. Oyuncuları da cok beğendim. Zaten 4.prens icin gelmistim oyunculugunu begenmemek mumkun değil.


  48

  2

  Cevap yazmak için üye ol.
 • nrnsnlKayıtlı Üye

  her şeyiyle çok güzeldi. oyuncuların birbiriyle uyumu ve sergiledikleri oyunculuklar çok iyiydi. yer yer bazı müzikleri çok güzeldi ve kesinlikle sürükleyici bir diziydi. insanı merak içinde koyuyor. asla sıkılmıyorsun izlerken. izlenilen sahnede hangi duygu verilmek isteniyorsa onu hissediyorsun izlerken. korkuysa korku, sevinçse seviç, endişeyse endişe. ütün duyguları hissediyorsun. herhalde devamı olmaz ama bazı diziler için spin-off olur. keşke bunun için de öyle olsa da onda da do min seok’un ve ailesinin hayatı ve o köyde yaşananlar işlense. çok güzel olur.


  3

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • lucedellalunaKayıtlı Üye

  Dizi çok güzeldi. Başlarken tereddütteydim ama iyi ki izlemişim. Bu sıralar suç ve polisiye konusuna biraz taktım, bu diziyi sevdiyseniz ve cinayet çözme peşinde koşan insanları izlemek istiyorsanız Mouse dizisini de öneririm.


  3

  1

  Cevap yazmak için üye ol.