Extracurricular

Extracurricular izle
Suç draması ve gençlik dizisi türlerini harmanlayacak olan Netflix’in Güney Kore yapımı yeni dizisi Extracurricular'da; ağır suçların dünyasına boğazına kadar batmış örnek bir lise öğrencisinin çifte hayatı, bir sınıf arkadaşının onun sırrıyla ilgilenmeye başlamasının ardından altüst olması konu ediliyor.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Kim Dong-hee, Jung Da-bin, Nam Yoon Soo, Park Hyuk-kwon, Kim Yeo-jin
IMDB : 7.8
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 2 Yorum

 • bittersevenadamKayıtlı Üye

  Geçenlerde bir youtube kanalında suçlarla ilgili vidyolar izlerken bu konuya benzer bir suç ağı yakalandığını gördüm Güney Korede.

  Spoiler içeren alan

  Suç şebekelerine lise öğrencilerinin sadece kandırılıp tuzağa düşürülen masum çocuklar değil suç örgütünü kuran çocuklar da olabileceklerini gösteren bir dizi.

  Ana konu olarak iyi. İlginç bir işleyişi var.
  Hiç beğenmediğim yanı:

  Spoiler içeren alan

  Diziyi öyle bir işlemişler ki suç işleyen afedersiniz bir fuh.ş çetesine bir süre sonra içine düştükleri zor durumlar yüzünden üzülerek içinizden sempati duymaya yönlendiriyor sizi. Daha fazla söyleyeceklerim de var ama neyse.

  İzlenebilir ama belli bir yaşın (mesela15) altına kesinlikle tavsiye etmiyorum çünkü gerçekten etkileyebilir. Lise öğrencileri içinse düşündürücü bir örnek olabilir ama onlara da tavsiye etmem.
  Son sözüm Lütfen ama lütfen samimi olacağınız arkadaşlarınızı çok iyi seçin.
  0  0

 • iamrumoKayıtlı Üye

  akıcı ve değişik bir konusu var. favori k-dramalarım arasına girdi.
  5  0