Extra-ordinary You

Extra-ordinary You izle
DanOh zengin bir ailenin biricik kızlarıdır. Kalp hastalığı dışında hayatında büyük bir sorun yoktur, yaşıtları gibi liseye gitmektedir. Birden hayatında bazı tuhaflıklar olduğunu fark eder. Hatırlayamadığı birçok anısı vardır ve zaman zaman kendisini anlamlandıramadığı bazı durumlarda ve yerlerde bulmaktadır. İlk önce bunun bir sağlık problemi olduğunu sansada kısa bir süre sonra hayatındaki bütün bu garipliklerin sebebini anlar ve şok olur. Kendisi bir webtoon (çizgi roman) karakteridir! Bu gerçeğe alışamadan bir de yakın zamanda webtoon’dan çıkarılma ihtimali olduğunu anlayan DanOh kendi kaderini çizmeye karar verir. Ne pahasına olursa olsun webtoon yazarının istediği hayatı değil kendi istediği hayatı yaşayacaktır. Kaderini değiştirmeye çalışırken webtoon’da ilk önce ismi bile olmayan Haru ile tanışır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kim Hye-yoon, Ro Woon, Lee Jae-wook, Lee Na-eun, Jung Gun-joo
IMDB : 7.9
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 61 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • omegaKayıtlı Üye

  Çevirmenlerin eline sağlık dizi çok güzel şimdiden izleyecek olanlara iyi seyirler
  132  5

 • dianasolKayıtlı Üye

  ÇooK güzel bir dizi KESİNLİKLE tavsiye ederim.
  0  0

 • the_-nisaKayıtlı Üye

  Dizi müq tavsiye ederim. İzlemeyen bin pişman olur söyliyim
  4  0

 • muffynKayıtlı Üye

  Mükemmel bir dizi. Tavsiye ederim ^^ Kesinlikle izlemelisiniz, izlemeszseniz çok büyük birşeyi kaçırırsınız.. Çevirmenlerin ellerine sağlık. Muhteşem! 🙂
  3  2

 • koreciyizzKayıtlı Üye

  Öyle güzel bir filmdi ki su gibi geçti gitti. Bu arada bu güzel filmi çevirip bizim izlememizi sağlayan herkese çok teşekkür ederim. İZLEYECEK OLANLAR İÇİN TAVSİYE : FİLM MÜTHİŞ İZLEMELİSİNİZ
  5  0

 • alminaMisafir

  çok güzel bir dizi ama başröl kim biliyorsanız yorumlara yazar mısınız?
  7  2

   • roseolojiKayıtlı Üye

    Dizideki Eun Dan-o gerçek hayatta Kim Hye-yoon. Dizideki Ha-ru gerçek hayatta Ro Woon. Dizideki Baek Kyung gerçek hayatta Lee Jae-wook.
    2    0

 • fatmazulalKayıtlı Üye

  Lütfen dizigom ailesi bir uygulama çıkarın
  20  1

 • song_kangKayıtlı Üye

  Dizi çok güzel ve dizi mutlu bir diziye benziyor arkadaşlar ama ha ru nun gittiği ve benliksiz halleri için 1 saat boyunca ağlamıştım bir de BTS’in Butter şarkısında Hobinin Tere yağ yediği sahnedeki hali Kurutulmuş kalamar perisine benziyor bence.
  17  2

 • bend1sKayıtlı Üye

  Yorum yapmayı unutmuşum… Diziyi izledikten sonra bir süre evde Ha-ruu Ya diye geziyorsunuz vğsmkvğskvspğ. Ben son beş bölüme kadar çok güzel izledim ama sonra biraz sıkıldım ve sararak izledim. Bitirmezsem içim rahat etmeyeceği için yarım bırakamadım. Sanırım lise ve aşk konulu olduğu içindi. Çoğu okul konulu dizilerde sonlara doğru sıkılan bir insanım. Daha çok aksiyon, suç ve gizem sevdiğim için sanırım. Sıkılmadığım okul konulu dizler çok az. İzlediklerim arasında School 2015-2017 dizisinde hiç sıkılmamıştım^^.
  21  2