Doom at Your Service

Doom at Your Service izle
Dizi, dokunduğu her şeyin yok olmasına neden olan 'yıkım' adı ile bilinen bir adam (Seo In-Guk) ile kaderini değiştirmek için hayatını tehlikeye atan bir kadının (Park Bo-Young) etrafında dönmektedir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Park Bo-young, Seo In-guk, Lee Soo-hyuk, Kang Tae-oh, Shin Do-Hyun
IMDB : 9.2
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 147 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • kbrnrKayıtlı Üye

  Abartıldığı kadar güzel olmayan zaman doldurmak için çekilmiş ve baş rollerin harcanmış olduğu bir dizi olduğunu düşünüyorum. İlk bölümler konusu farklı ve güzel diyorsun ama sonra her şey tekrara bağlıyor monotonlaşıyor dizi de hiç aksiyon yoktu. Kıyamet sürekli acıtasyon yaptı kız da onu teselli etti. Hep uzun uzun duygusal konuşmalar yaşandı. Beni ilk bölümlerden sonra sıktı. Baş roller çok uyumlu ve güzeldi ama senaryo berbattı. Dizinin neden bu kadar abartıldığını hiç anlamadım doğrusu. Diziye puanım 5/10…


  5

  6

  Cevap yazmak için üye ol.
 • yagmuryigittKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  diziyi her hafta heyecanla beklerdim şimdi bitti hala bitmiş gibi gelmiyor 15.bölümün boşa gittiğini görüp üzülmüştüm keşke 16.bölüm 15.bölüm olsaydı ve 16.bölümde hikayenin devamını görebilseydik çünkü hikayeyi yarıda kesmiş gibi hissettim sonu son gibi gelmedi ama yinede herşeye rağmen çok farklı çok güzeldi asla unutmayacağım bir dizi oldu :’)

  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.