Doctor Who

23018 takipçi  
Doctor Who izle
Bu Doktor bambaşka bir doktor. İsmi, karakteri, tavırları her şeyiyle bir muamma. Rose Tyler adında bir kadın, kendisine Doktor diye adlandıran gizemli bir yabancıyla tanışır ve bundan sonra hayatı baştan sona değişir. Kısa süre içerisinde ailesi de dahil bütün dünyanın tehlike altında olduğunu öğrenir. Yapması gereken kurtuluş yolunu bulmaktır..
Doctor Who Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Doctor Who tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Doctor Who yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2005
Oyuncular : Jodie Whittaker, Bradley Walsh, Mandip Gill, Tosin Cole
IMDB : 8.7
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 17 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • tsukinekoKayıtlı Üye

  İlk doktor (yani dokuzuncu) ve Rose favorimdir. Herkes son sezona laf ettiği için bir göz attım… Ne yazık ki bende sevmedim. Şimdi bazıları ”kadın olduğu için mi/ kadın olmasında ne sorun var” diyebilir. Bir kadın canlandırdı için değil doktorların erkek olmasına alıştığım için sevemedim. İlerleyen bölümlerde umarım ısınırım.


  10

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • bloodymikaelsonKayıtlı Üye

  En kaliteli billim kurgudur net. İzleyecek olanlara önerim, vedalara alışın ve onları kabullenin. Her doktoru kabul edin lütfen. Her birinin hikayesi, yoldaşı, arkadaşları değişiyor çoğunlukla ve bazı izleyiciler bu değişimi kabullenemeyip çok nefret kusabiliyor. Onlardan biri olmayın pls


  43

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
   • serrayardimKayıtlı Üye

    Harika bir yorum sonunda nerde görsem doktorları kıyaslıyorlar bari yapıyorsunuz mantıklı şekilde yapın yok işte kadın doktor olmamış yok şu oyuncu olmamış bence sezonların hepsi ayrı güzel arada bazı bölümler kendi konusu ve gidişatında normal olsa da yani o kadarı olsun 13 sezon dizi yapmak zor


    3

    0

    Cevap yazmak için üye ol.