Doctor Stranger

880 takipçi  
Doctor Stranger izle
Çocukken, Park Hoon (Lee Jong-Suk) ve onun babası bir görev için Kuzey Kore'ye gönderilir. Kuzey Kore'de Park Hoon, zaten bir doktor olan babası tarafından bir doktor olmak için eğitilir. Park Hoon göğüs cerrahı alanında bir deha olur ve daha sonra Güney Kore'ye sığınma talebinde bulunarak kaçar ve Park Hoon Güney Kore'nin en iyi hastanesi olan Dongwoo Üniversitesi Hastanesi'nde bir doktor olarak çalışmaya başlar ama kendini tam bir yabancı gibi hisseder. Kuzey Kore'den sevdiği kadını getirmek için para kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Lee Jong-suk, Park Hae-jin, Jin Se-yeon, Kang So-ra, Jeon Kuk-hwan
IMDB : 7.4
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 17 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • taek-choiKayıtlı Üye

  O kadar gerçekçi ki bayıldım . Sansürlenmemesi harika . Lee jong suk da harika oynamış , Kang so ra da tabii ki öyle .


  25

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • huriyeayvalli32Kayıtlı Üye

  Benim ilk diziiiiim canım dizim benim🥰❤️ Kore dizilerini sevme sebebim ben aşırı beğendim yaa 2 3 günde bitirdim bi bölümü bitiyo hemen öbür bölümünü açmak istiyosun bence izleyin derim lee jong suukum bu diziyi izledikten sonra lee jong sukun öbür dizilerinide izleyin kesinlikle hepsini izledim çok güzel zaten lee jong sukun bi dizide güzel olmaması imkansız❤️❤️


  3

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • ummuhaniKayıtlı Üye

  güzeldi jea hui mi kız acaba diye baya bir kafa patlattım bazen evet bu jea hui diyor insan sonra kız birşey yapıyo yok bu degil diyosun birazda konuşma kısımlarını çok uzatıyo sıkılıyo insan işte yinede tavsiye ederim


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • aaaaa-2Kayıtlı Üye

  Kesinlikle zaman kaybı. Olaylar çok dağınık. Gereksiz karakterler ve konuşmalar çok fazla. Oyuncular başrol adam hariç hiçbir mimik göstermiyorlar. Sadece bakışıyorlar. Ve başrol kız öyle fazla yalan söylemek ve ikili oynamak zorunda kalıyor ki, artık onu sevemiyorsunuz. Kıskanıyor mu seviyor mu kızıyor mu belli değil. Bir şeyler olacak diye bekliyoruz ama aşırı yavaş ilerliyor. Finalde de tüm dizi boyunca olduğu gibi pek bir şey göremiyoruz.


  2

  3

  Cevap yazmak için üye ol.
 • koreyeasikbiriKayıtlı Üye

  Genelde herkesin önyargı ile yaklaştığı bir dizi. Ama önyargınızı bir kenara bırakıp kesinlikle izlenmeli. Doktorların asıl amacını da çok güzel bir şekilde defalarca gösteriyor. Kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi.


  1

  1

  Cevap yazmak için üye ol.