Doctor John

Doctor John izle
Dizi, ağrı tedavisi konusunda uzmanlaşmış bir grup doktorun etrafında dönmektedir. Bu doktorlar, hastaların çektiği gizemli ağrıların nedenini bulmaya çalışırlar. Ji Sung dizide dahi bir anesteziyoloji uzmanı olan Cha Yo-Han karakterini canlandırmaktadır. Aynı zamanda, tıp fakültesinin en genç anesteziyoloji profesördür. Hastalara 10 saniyede başarılı teşhisler koyduğu için ona ’10 Saniye’ lakabını takmışlardır. Lee Se-Young dizide Cha Yo-Han (Ji Sung) ile birlikte anesteziyoloji bölümünde doktor olarak çalışan Kang Si-Young karakterini canlandırmaktadır. Tıp fakültesinde, her zaman sınıfının en iyileri arasında yer almıştır. İyi bir doktor olmasını sağlayan yeteneklerini soğukkanlı ve akılcı olan annesinden, hastalara karşı sıcak tutumunu ise empati kurma ve dinleme becerisi harika olan babasından almıştır. Lee Kyu-Hyung dizide bir savcı olan Son Seok-Ki karakterini canlandırmaktadır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Ji Sung, Lee Se-young, Lee Kyoo-hyung, Oh Seung-hyun, Kim Hye-eun
IMDB : 8.9
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 2 Yorum

 • Emin YalçınMisafir

  harika bir filmdi. ötenazi hakkında kimsenin net bir fikri olamaz. taki en yakını büyük acılar içindeyse ve taki son zamanlarını yatakta ölü gibi geçiriyorsa. hiç kimse sevdiğinin ölmesini istemez. ama bir deyim vardır. bunu ilk defa dedem hastanedeyken duydum. Allah iki rahmetten birini versin deyimini. ya şifa ya ölüm. bazen ölümde hasta için büyük bir lütuf olabilir. ama dediğim gibi eğer bir yakınınız bu şekildeyse büyük ikilemde kalırsınız.
  “o”nun için acısını hafifletmek mi yoksa
  kendiniz için “o”nun acı çekmesini görmek mi?
  hiç kimse yakınının ölmesini istemez. ama eğer “o” her gün ölüm acısı çekmiyorsa… inşaallah Allah bizi yatağa düşürmez ve kimseye muhtaç bırakmaz.
  12  0