Defendant

Defendant izle
Ülkenin en iyi savcılarından biri; öyle ki, üstlendiği hiçbir davayı kaybetmemiştir. Bir gün gözlerini ceza evinde açar. Oraya nasıl geldiğini ve ne suç işlediğini hatırlamamaktadır. Hafızası geçici olarak mı yoksa sonsuza dek mi kaybolmuştur? Suçsuzluğunu, idam edilmeden önce ispat edebilecek mi? Ya da suçlu mu?
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Ji Sung, Uhm Ki-joon, Kwon Yu-ri, Oh Chang-seok, Uhm Hyun-kyung
IMDB : 8.2
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 14 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • rahimehandeKayıtlı Üye

  Bu siteden sayısız dizi ve film izledim. Ama ilk kez yorum ekliyorum. Gerçekten MÜKEMMEL bir dizi. Mutlaka izleyin. Asla ama asla pişman olmayacaksınız. Ji sung her dizide ve filmde hakkını veriyor oyunculuğuyla göz kamaştırıyor. Muhteşem 👍🏼


  12

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • birisiisteKayıtlı Üye

  İzlemekte kararsız kalanlar için yorum yazmak istedim. Sakın atlamayın bu diziyi. Çünkü muhteşemdi. İyi ki iyi ki izlemişim. Hatta defalarca izlenebilecek, çok iyi bir yapım olmuş. Park Jung Woo, muhteşemliğiyle, kusursuzluğuyla, zekasıyla, cesaretiyle ama en çok da acısıyla etkiledi bizi hem de çok. Öyle ki ağladığı sahnelerden de öte sadece bir bakışıyla bile karakterin ne kadar acı çektiğini anlamak hiç zor değildi. Ayrıca çok örnek bir baba ve kocaydı. Kızıyla olan sahneleri tekrar izliyordum. Ne diyelim daha, Ji Sung’un oyunculuğuna kelimeler kifayetsiz kalıyor. Süperdi.Helal vallah!
  Şunu da ekleyeyim; Dizi boyunca niye bunu yapmadılar, bunu da yapsaydılar diye bazen aklımı kurcalayan ve bana mantıklı gelmeyen şeyler olmadı değil. Sonuçta kurgu olduğu için hatalar da olabilir. Ama dizi o kadar akıcı ki, hikaye o kadar etkileyici ki ve oyuncular ve özellikle başrolün oyunculuğu o kadar iyi ki bi anda kendizi son bölümde buluyorsunuz. Mutlaka izleyin izlettirin.
  Çeviri ekibine teşekkürler ❤


  6

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • masmaviKayıtlı Üye

  Gerçekten Kore dizileri polisiye dizilerde beni hiç hayal kırıklığına uğratmadı ve bu dizide benim polisiye dizi olarak en sevdiğim dizilerden biridir, eğer izlemekte tereddüt ediyorsanız hiç etmeyin direkt başlayın derim ben.


  6

  0

  Cevap yazmak için üye ol.