Daria

Daria izle
Daria'ya göre bir ilişki eğer aynı pizza malzemelerini seviyorsanız doğrudur. Ve mezuniyet konuşmasında da dediği gibi; 'Hayatta pizzanın düzeltemeyeceği hiçbir hal, hiçbir durum, hiçbir an yoktur.' Stresli ebeveynleri ve amansızca popüler küçük kız kardeşi ile yeni bir şehre taşınmasının ardından Daria, akıl almaz derecede gülünç Lawndale Lisesi dünyasıyla mücade etmek için sarkastik zekasını ve keskin gözlem güçlerini kullanır. Üstün zekâsı ve kendisi kadar mizantrop en iyi arkadaşı Jane'in desteğini de alan Daria, banliyö yaşamını kendi kurallarıyla yönetmeyi başarır.
Yapım Yılı : 1997
Oyuncular : Tracy Grandstaff, Wendy Hoopes, Julián Rebolledo, Marc Thompson, Alvaro J. Gonzalez
IMDB : 8.0
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 9 Yorum

 • serroMisafir

  daha fazla bölüm gelsin hariikaaa
  13  0

 • xavierdolanKayıtlı Üye

  Uzun zamandır bu dizinin çevirisini arıyordum ve bugün de öylesine ararken bu yeni keşfettiğim güzel sitede olduğunu fark ettim kralsınız
  6  0

 • haruMisafir

  Umarım daha fazla bölüm gelir, dizi harika, çeviri desen muazzam. Adı lazım değil sitelerin rezalet ötesi, İngilizce bilmeyen çevirmen kadrosundan sonra böyle çevirmenleri görmek mutlu ediyor insanı. Tebrikler, harika iş çıkartıyorsunuz umarım devamı gelir.
  8  0

 • emin safiMisafir

  Hoş bir dizi. Zekice ve komik.
  Diziyle İlgisi Uzaktan Bir Not: Bu diziyi ve öbür dizileri izlerken bir gerçeğin farkına vardım. Hani her bölümün başında YouTube reklamı çıkıyor ya, onunla ilgili. YouTube’a reklam vermek pek de akıllıca gelmedi bana. Biçareler para babalarının kasalarına ceplerindeki üç beş kuruşu da aktarıyorlar ve kendilerini dünyaca meşhur falan olmuş sanıyorlar. Üzücü.
  7  0