Daria

230 takipçi  
Daria izle
Daria'ya göre bir ilişki eğer aynı pizza malzemelerini seviyorsanız doğrudur. Ve mezuniyet konuşmasında da dediği gibi; 'Hayatta pizzanın düzeltemeyeceği hiçbir hal, hiçbir durum, hiçbir an yoktur.' Stresli ebeveynleri ve amansızca popüler küçük kız kardeşi ile yeni bir şehre taşınmasının ardından Daria, akıl almaz derecede gülünç Lawndale Lisesi dünyasıyla mücade etmek için sarkastik zekasını ve keskin gözlem güçlerini kullanır. Üstün zekâsı ve kendisi kadar mizantrop en iyi arkadaşı Jane'in desteğini de alan Daria, banliyö yaşamını kendi kurallarıyla yönetmeyi başarır.
Daria Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Daria tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Daria yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 1997
Oyuncular : Tracy Grandstaff, Wendy Hoopes, Julián Rebolledo, Marc Thompson, Alvaro J. Gonzalez
IMDB : 8.0
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 31 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • jane laneMisafir

  Çeviri için çok teşekkürler çok başarılı olmuş. 5. sezonu da merakla bekliyoruzz ♥️


  64

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • b0rc0Kayıtlı Üye

  Bitirdim ve Daria’yı özleyeceğimi düşünüyorum. Toplum içinde düşündüklerime benzer şeyler düşünen ve davranışlarımla bağdaştırdığım birilerini gördüğümde heyecanlanırım ama bunu uzun uzun izlemek ayrı güzeldi.


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • semiramisarmanKayıtlı Üye

  Biri bana “Dizi izlemek için hangi siteyi önerirsin?” diye sorsa, tereddütsüz ‘Dizigom’ derim. Sebep? Titiz… Nitelikli… Reklamları rahatsız etmiyor… İzlerken tıkanma yaşamıyorsun… Umarım herkes bunun farkına varır. Dilerim bu çizgisini bozmaz, ısrarla sürdürür.


  18

  0

  Cevap yazmak için üye ol.