Cunning Single Lady

259 takipçi  
Cunning Single Lady izle
Na Ae Ra (Lee Min Joung) yaşadığı mahallenin en güzel kızıdır. Çok güzel olmakla birlikte kafası pek çalışmayan Ae Ra’nın tek bir hayali vardır: iyi bir eş bulup evlenmek. Hayatını kurtarmasının tek yolu da bir memurla evlenmektir. Ailesinin restoranında çalışırken, restorana gelip giden zeki mühendis adayı Cha Jung Woo’a (Joo Sang Wook) aşık olur. Memurluk sınavlarına hazırlanan Jung Woo da bu aşka kayıtsız kalmaz. Evlenirler ve Jung Woo’nun memur olmasıyla, Ae Ra istediği her şeye kavuşur. Ancak evlendikten kısa bir süre sonra Jung Woo istifa edip kendi işini kurmak istediğini söyler. Ae Ra bu durumdan memnun olmasa da eşini destekler ve yanında olur. İşler planlandığı gibi yolunda gitmez. Büyük paralar kaybeden Jung Woo git gide dibe batmaktadır. Ae Ra bundan en çok etkilenen olur. Daha fazla dayanamaz ve 4 yıl evli kaldıktan sonra boşanma davası açar. Boşandıktan sonra bir daha birbirleriyle görüşmeyen ikilinin yolları 3 sene sonra kesişir. Ae Ra, Jung Woo’nun işlerinde başarılı olup koca bir şirketin başına geçtiğini öğrenir. Jung Woo artık havalı, zengin ve kendine güvenen bir adam olmuştur. Ae Ra ise hala evliliklerinden kalan borçları ödemekle uğraşmaktadır. Ae Ra’nın içi intikam ateşiyle dolar. Jung Woo’nun çalıştığı şirkete stajyer olarak girer ve intikam planlarını uygulamaya başlar. Jung Woo ise bu planlardan habersiz, Ae Ra’nın kendisine artık zengin bir adam olduğu için yakınlaşmaya çalıştığını düşünür.
Cunning Single Lady Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Cunning Single Lady tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Cunning Single Lady yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Lee Min-jung, Joo Sang-wook, Kim Gyu-ri, Seo Kang-joon, Lee Jeong-kil
IMDB : 7.6
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 7 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • melekdiziseverKayıtlı Üye

    Dizi çok güzel zaten ben Türk Yapımından izledım ilk sonra korede olduğunu öğrendim ve bunuda izledim ben baya kaptırdım kedimi aşk mantık intikam dizisin keşke 10 sezon olsa neyse gercekten çok gezel ama benim favorim Türk yapım Cunning Single Lady kore yapımı da çok güzel ama hep anlamıyorsun Normel kendı dilin olmadığı için ben Türk versiyonunu çok seviyorum ve izlerken çok heycanlıyım ve Bi flargamı 10 kere izlıyorudm keşke Esra gibi Bi hayatım olsa


    1

    1

    Cevap yazmak için üye ol.