Come and Hug Me

445 takipçi  
Come and Hug Me izle
Dizi, psikopat bir babaya sahip olan genç bir adam ile ebeveynleri bir psikopat tarafından öldürülen genç bir kızın arasındaki aşk hikâyesini anlatmaktadır. Do-Jin (Jang Ki-Yong) ve Jae-Yi (Jin Ki-Joo) lise yıllarında birbirlerinin ilk aşkıdır. Bir gün, Do-Jin’in babası (Heo Jun-Ho) Jae-Yi’nin ebeveynlerini öldürür. Trajik bir şekilde yolları ayrılmak zorunda kalan Do-Jin ve Jae-Yi yıllar sonra tekrar karşılaşır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Jang Ki-yong, Jin Ki-joo, Heo Joon-ho, Kim Kyung-nam, Seo Jeong-yeon
IMDB : 8.1
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 8 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • lilith99Kayıtlı Üye

  Mükemmelll ağlayarak izlediğim sayılı güzel dizilerden ve basrol oyuncular o kadar birbirine yakisiyor kiiii


  16

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • birbilirkisiKayıtlı Üye

  İzlediğim en güzel ve hüzünlü aşktı. Her şeye rağmen birbirleriyle olmaları ve birbirilerini suçlamamaları gerçekten güzeldi. Toplumun ne kadar kırıcı olduğunu, ebeveynlerin çocuğun yetişmesinde önemli olduğunu fakat bir süre sonra iyiliğin ve kötülüğün bir tercih haline geldiğini, yanlış gazeteciliğin bir silah kadar yaralayıcı olduğunu, aile olmanın sadece kan bağıyla değil gönül bağı da gerektirdiğini öğreten hoş bir diziydi. Polisiye ve gizem arıyorsanız çok yok. Hüzünlü fakat hüzünle bir diziydi.


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • lacrimalesKayıtlı Üye

  Dizinin ismi, oyuncuların isimlerinin anlamı( nak won ve na mu) her şey o kadar anlamlıydı ki izlemeyen izlesin kesinlikle en ufakntereddütünüz olmasın dizide anladığım en önemli şey her ne kadar zor zamanlar geçirsek de kötü şeyler yaşamış ve ya yaşıyor olsak da kötü veya iyi olmayı biz seçeriz ayrıca herkes ebeveynleri gibi olmak zorunda da değildir insan kendi kendini yetiştirir bir yerde çok anlamlı bir diziydi


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • kbrnrKayıtlı Üye

  Harika bir dizi. Ailenin önemi o kadar iyi vurgulanmış ki. Ve maalesef ki bazen ailenin hatalarını çocuklar ödemek zorunda kalıyor. Babası psikopat bir katil olan Na-mu isimli çocuğun mahalleye yeni taşınan ve arkadaş olduğu No-wan isimli bir kızın ailesini öldürmesiyle ikilinin hayatları tamamen değişir ve 12 yıl görüşmezler. Kız sırf çocuk kendini rahat bir şekilde bulabilsin diye oyuncu olur. Çocukta polis olur. Tabi herkes katilin oğlu diye ona yüklenir bir sürü hakarete maruz kalır ama daima dik durur. Sonra çocuğun abisi ve babası yine kötülükler yapar bu arada kız ve oğlan yakınlaşır sevgili olur. En sonunda katil baba yakalanır ve mutlu sonn… Genel olarak konu böyleydi ben ikilinin uyumunu çok sevdim birbirlerine çok yakışıyorlardı ve çocuk çook yakışıklı..


  5

  3

  Cevap yazmak için üye ol.