Chocolate

Chocolate izle
Dizi, soğuk kalpli bir beyin cerrahı (Yoon Kye-Sang) ile sevecen bir mutfak şefin (Ha Ji-Won) etrafında dönmektedir. Onlar birbirlerini teselli edecek ve birlikte geçmişin sebep olduğu yaraları saracak.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Yoon Kye-sang, Ha Ji-won, Jang Seung-jo, Yoo Teo, Min Jin-woong
IMDB : 8.0
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 2 Yorum

 • whoamiKayıtlı Üye

  o kadar güzel bir diziydi ki nasıl kelimelerle anlatılır bilmiyorum. abartıdan uzak izlerken dizi olduğunu unutturan sanki gizli bir kamera konulmuş da iki insanın gerçek hayatını gizlice izliyormuş hissi veren bir diziydi. sade güzel bir aşktı. işlenen konu sadece aşk değildi tabi insanları kurtarmak kadar ölecek olan insanların son anlarında mutlu olmasını sağlamanın da önemli olduğunu , mal -mülk miras davalarının insanları nasıl birbirine düşürdüğünü ve hayatın kısa olduğunu ölümün sizi ne zaman nasıl bulacağını bilmediğinizi o yüzden hayatınızın her anını değerlendirmenizi anlatan izlediğim en ders verici diziydi.

  aslında ağır ilerleyeceğini düşünmüştüm ve bu yüzden izlemekte kararsız kaldım ama hiç bir sahne gereksiz değildi. bu yüzden benim tavsiyem eğer aradığınız şey tam olarak dizilerdeki abartı aşk , bunlar sadece dizilerde olur dediğimiz şeylerse bu diziyi beğenmeyeceksiniz muhtemelen ama derseniz ki artık sıkıldım bu dizilerin şaşalı aşklarından yapmacık tavırlarından sanki gerçek bir olayı izliyormuşum gibi sade, abartıdan uzak gerçek hayata yakın sadece aşkı değil hayatı anlatan bir dizi istiyorum işte o dizi bu dizi..
  3  0

 • küstah_bilgeMisafir

  Gerçekten işlediği konularla ders verici, kesinlikle izlenmeli. Çok beğendim, özellikle Yoon Kye-sang ve Ha Ji-won harikasınız.
  1  0