Chief Kim (Good Manager)

Chief Kim (Good Manager) izle
Legend Entertainment bünyesinden 9 kişi bir konser için özel bir uçakla uçuyor. 9 kişiden meydana gelen şovmen grubu üyeleri ise Seo Joon-O, Choi Tae Ho, Ha Ji-A, Lee Yeol, Yoon So Hee ve personel üyeleri Ra Bong Hee, Jung Ki Joon, Hwang Jae Kook, Tae Ho Hang. Uçak gizemli bir kazaya karışıyor. 9 kişi de hayatta kalıyor. Fakat ıssız bir adada mahsur kalıyorlar. 4 ay sonra Ra Bong Hee, uçak kazasından tek kurtulan kişi olarak Güney Kore’ye dönüyor.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Namkoong Min, Nam Sang-mi, Lee Jun-ho, Jung Hye-sung, Lee Il-hwa
IMDB : 7.5
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 6 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • mrvnl9Kayıtlı Üye

  Acayip eğlenceli bir diziydi. Sevdiğik 2 oyuncu da başroldü resmen. Şef ve Savcı. Emeği geçen herkese teşekkürlerr


  7

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • atasoyKayıtlı Üye

  Diziyi herkese tavsiye ederim. Bence iş arasında, boş zamanda izlenecek bir dizi. Herkes bir bakmalı derim.
  Belirtmek isterim ki kapağın hemen yanında yazan konu yüzünden bir süre izlememe kararı almıştım. Gizemli kaza, mahsur kalmak… bunlar ciddi şeyler ve ben eğlenceli diziler arıyordum. İnternetten bu dizinin birçok kesitini görerek aslında ne kadar eğlenceli, komik, zaman öldürücü bir dizi olduğunu anladım, izleme kararı aldım.
  Bromance, arkadaşlık bağları, aksiyonu olsun bir sürü farklı yönden insanı kendine çeken dizi. Gerçek bromance bu dizide, onu anladım. 5’ten 10’a kadar olan bölümler fazla sıkıcı geldi, hep ciddi konuşmalar falan vardı, ama 10. bölümden sonra asıl hareket başlıyor. Birbirinden başarılı gerçekleştirilmiş roller, mükemmel doğaçlamalar bulunuyor.
  Kadrodakilerin hepsi (abartmıyorum) çok başarılı dizilere imza atmış oyuncular. Yenilmezler ve yakışıklılar kadrosu gibi olmuş.
  İlk birkaç bölüm Şef Kim’in davranışlarını yapmacık, (her ne kadar çok eğlenceli olsa da) sıkıcı buldum. “Dünyada böyle bir karakter hiç yoktur,” dedim ama 10. bölümden sonra Şef Kim hastası oldum. Aslında Şef Kim çok özel bir karakter, onu izlerken anladıklarım şöyle; her erkek dövüş bilmek zorunda değil, her erkek güçlü durmak zorunda değil ve her erkek ciddi olmak zorunda değil.
  Hometown Cha-Cha-Cha ve Two Cops, Live dizilerinin baş aktörü Kim Seon-Ho bu dizide stajyer, yeni kademeli çalışan rolündeydi ve bu rolün de ona kadar yakıştığını anlatamam. Seon-Ho aktörü oynadığı dizilerde izleyici tayfasını rolüne bürünerek büyülediği için çok başarılı buluyorum.
  Diğer yandan Kim Won-Hae her zaman olduğu gibi rolünü çok güzel yapmış ve insana dizi değil, gerçek olan bir şeyi izletiyormuş havası vermiş.
  Emeği geçen; çevirmenlere, videoyu yükleyen adminlere ve bizim bilmediğimiz diğer herkese çok teşekkür ederim.


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • asrin-kim004Kayıtlı Üye

  Bence çok komik bir diziydi. Bu adamın dizilerine bayılıyorum girdiği karakterlere o kadar güzel bürünüyor ki…
  Velasılkelam kaliteli bir yapımdı ve komik bir kurguyu en can alıcı noktalırı tek solukta izledim resmen. Ve Dizigom’a da çok teşekkür ediyorum böyle güzel bir yapımı bize ulaştırdığı için 🙆🙆🙆


  4

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • eun-dan-oKayıtlı Üye

  mükemmel muazzam değil ama iyi bir dizi biraz sıkıcı sahneleri var ama toplamını değerlendirince iyi bir dizi. Emeği geçen arkadaşlara teşşekkür ederim . Pandemi döneminde de yeni ve güzel bir dizi çıkarsalar çok iyi olurdu vallaha


  3

  1

  Cevap yazmak için üye ol.