Chicago Typewriter

Chicago Typewriter izle
1930'lu yıllarda Japon sömürgesi altında yaşayan Güney Koreli 3 kişinin reankarnasyon ile günümüze gelmesini konu almaktadır. Bu üç kişiden birisi kitapları çok satan bir yazar, diğer rumuz ile yazılar kaleme alan gizemli bir yazar ve bir diğer ise bu kitapları çok satan yazarın anti-fanıdır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Im Soo-jung, Yoo Ah-in, Ko Kyoung-pyo, Kwak Si-yang, Jo Woo-jin
IMDB : 8.5
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 18 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • kelebek012Misafir

  Neden bu diziyi yayınlandıktan 3 yıl sonra izliyorum diye düşünüyorum. Bu yorumu okuyan kişi dizi çok güzeldi. Hemen 1.bölüme basmalısın.


  47

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • yagmuryigittKayıtlı Üye

  izledim başlarda ne kadar sıradan sonlara doğru hikayenin derinliğini anlıyorsunuz izlerken kahkahalar attığım sahnelerde oldu ağlaya ağlaya gözlerimin bukandığı sahnelerde oldu yani tek kelimeyle mükemmel bir dizi izleyin pişman olmayacaksınız 💖


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • yeoubiKayıtlı Üye

  Pek değer görmemiş bir dizi olduğunu düşünüyorum. Gerçekten oldukça akıcı bir dizi ilk 3 bölüm sıkılabilirsiniz fakat izlemeye devam etmelisiniz. Replikler, oyunculuklar ve diğer şeyler oldukça iyi. Hakkettiği değeri geç de olsa görsün istiyorum.


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • yagmurserenadoKayıtlı Üye

  Tereddüt yaşıyorsan, hemen başlamalısın. Çok güzel ve etkileyici bir hikayeyi izledim. Keşke hafızamdan silinse de tekrar tekrar izlesem. Çok güzel hissettiren, çok heyecanlı, sürükleyici ve anlamlı bir diziydi. Her şeyiyle seni içine çekecek.
  Beğendiğim diğer dizileri de eklemek isterim:
  Moon love
  Goblin
  The King
  Crash landing on you
  Bilindik aslında ama belki izlemeyen ve bu diziden sonra bir boşluğa düşen vardır 🙂


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.