Catch The Ghost

Catch The Ghost izle
Dizi, davaları çözmekte oldukça azimli ve hevesli olan Yoo-Ryung (Moon Geun-Young) adındaki çaylak bir dedektifin etrafında dönmektedir. Yoo-Ryung, güçlü adalet duygusu ve olağanüstü mekânsal algılama yeteneği ile aldığı davaları çözmektedir. Ancak her seferinde, acele ve ehemmiyetsizce yaptığı eylemlerden dolayı başını belaya sokmaktadır. Bir gün, davalardan kaçınmaya çalışan ve istikrar arayışında olan Go Ji-Suk (Kim Sun-Ho) adında bir adam ile tanışır ve onun ortağı olur. Ancak, Ji-Suk her zaman Yoo-Ryung’un neden olduğu sorunlardan sonra ortalığı toplar ve davaları çözmekte büyük bir rol oynar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Moon Geun-young, Kim Sun-ho, Jung Yoo-Jin, Kim Do-hoon, Jo Jae-yoon
IMDB : 7.3
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 3 Yorum

 • whoamiKayıtlı Üye

  çok güzeldi her bölüm ayrı bir izlettirdi.
  başrol kadını çirkin bulup hakaret yağdıranlar olmuş ama bence çok tatlı ve azimliydi.
  onun sayesinde çoğu şey hızlıca çözüldü.
  atom karınca safkjsdjkfjsd
  0  0

 • mrvnl9Kayıtlı Üye

  İsminden dolayı fantastik bir diziymiş gibi duruyor ama değil. Korku felan değil gayet hoş güzel. bir diziydi. Eğlenceliydi de. İzlerseniz pişman olmazsınız.Başrol erkek ve kadın çok tatlılar. Başrol kadın için kötü ithamlarda bulunan birçok insan vardı.Onları şiddetle kınıyorum.Kısaca mükemmel bir diziydi.İyi Seyirler.
  7  0

 • Emin YalçınMisafir

  bazen aklıma takılan yerler oldu. ama güzeldi evden çıkamıyorsan izle gitsin ilk bölümler korku filmi gibi geçti ama son bölümlerde ağlayacaktım (erkek adam ağlamaz 😛 )
  5  0