Carnivàle

294 takipçi  
Carnivàle izle
Carnivale: Ezelden beri süregelen İyi ve Kötü'nün savaşı hiç bu kadar gizemli olmamıştı! 1930'ların Amerikasındayız. Ekonomik bunalımın dünyayı cayır cayır pençesine aldığı, sefaletin kol gezdiği, buhranların en büyüklerinin yaşandığı, en ufak mutlulukların büyük depremler yarattığı seneler. Ucubelerle dolu gezici bir karnavala konuk oluyoruz. Biraz önce annesinin mezarını elleriyle kazan ve polislerden kaçan üstün yetenekli bir genç, bu karnavala katılıyor; Ben Hawkins. California'da kendini Tanrı'nın adamı olarak gören yine üstün yetenekli bir rahip; Brother Justin Crowe. Bu iki adamın kesişecek olan yolları önce rüyalarında başlıyor, ya sonra? İlk atom bombasının denendiği güne kadar sürmesi gereken Carnivale, 6 sezonluk bir yapım olarak düşünülüp HBO kanalında hayata geçti fakat -inanılmazdır ama- reyting düşüklüğü nedeniyle 2 sezonda bitirilen bir dizi olarak tarihteki yerini aldı. Carnivale yarım kalan bir aşk hikâyesidir sevenleri için. Peki bu ona bağlanmamaya sebep midir? Asla. İzledikten sonra TV dizilerine farklı gözlerle bakmanıza sebep olacak bu sanat eseri için iyi hazırlanın, dünyanızın şaşacağına garanti veriyoruz.
Carnivàle Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Carnivàle tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Carnivàle yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2003
Oyuncular : Michael J. Anderson, Adrienne Barbeau, Clancy Brown, Debra Christofferson, Tim DeKay
IMDB : 8.5
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 3 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • semiramisarmanKayıtlı Üye

  Kesinlikle izlenmeye değer bir dizi. İnsanı alıp bambaşka bir diyara götürüyor. Böyle diziler pek kalmadı artık. Her şeyi tükettikleri gibi konuları da tükettiler maalesef.
  Dizigom hakkında ufak bir not: Dizigom benim favori dizi sitemdir. Bunun nedenleri çok. Burada sadece birini söyleyeyim: Bel altından medet beklemiyor. Porno ve erotik amaçlı dizi ve filmlerle sayfalarını isteyerek kirletmiyor. “Ben koyarım, istemiyorsan izleme” saçmalığının arkasına da sığınmıyor. Bu durum, lağımın kapağını açıp “İstemiyorsan koklama” demeye benzer. Neyse, anlayışlı olan anlamıştır meramımı.


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.