Californication

688 takipçi  
Californication izle
Filmin baş karakteri Hank Moody yetenekli bir yazardır. Lakin uzun zamandır bir şey üretemiyordur. Aynı zamanda kızı Becca Moody için iyi bir baba olmaya çalışmasına ve kızının annesi Karen ile tekrar birlikte yaşamak istemesine rağmen karmaşık özel hayatından dolayı bunu bir türlü istikrarlı bir şekilde gerçekleştiremez. Hank hayatında karışıklığa Kaliforniya'da yaşamanın neden olduğunu bazen belirtir. Kızı ve kızının annesi Karen ile eskiden mutlu yaşadıkları eyalete geri dönmek istemektedir. Dizi büyük ölçüde Hank Moody karakteri üzerinde döner. Dizi bölümleri aynı zamanda yan karakterler olan Hank'in menejeri Charlie Runkle ve onun karısı Marcy Runkle'ın hikayeleri üzerine döner. Bu 5 karakterin dışındaki karakterler ise sezonluk veya bölümlük olarak diziye katılır. Charlie ve Marcy Runkle'ın evliliği ve ilişkileri sorunludur. Charlie ve Hank sevdikleriyle ilişkilerini düzeltmek istemelerine rağmen özel hayatlarında yaptıkları hatalar sevdikleri ile büyük sorunlar oluşturmaktadır. Hank karşı cins için mıknatıs gibi bir kişidir. Charlie ise bir süre sonra kadınlar konusunda Hank gibi birisi olmak istediğine karar verir.
Californication Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Californication tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Californication yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2007
Oyuncular : David Duchovny, Evan Handler, Pamela Adlon, Natascha McElhone
IMDB : 8.3
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 3 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • nsMisafir

    Kesinlikle izleyin. Çok seveceksiniz diziyi. Güleceksiniz de izlerken içiniz kıpır kıpır da olacak ve hank moody’i çok da seveceksiniz. Bu diziden öğreneceksiniz de, aradığınız her şey, ne isterseniz hepsi mevcut bu dizide


    4

    0

    Cevap yazmak için üye ol.