Breaking Bad

16964 takipçi  
Breaking Bad izle
İki yıllık ömrünüz kaldığını öğrenseniz, ne yapardınız? Sizi bilemeyiz, ama tüm hayatını kurallara göre yaşayan kimya öğretmeni Walter White çok farklı bir yol seçiyor: Hayatının denklemini değiştiriyor. Tüm günlük endişelerden ve toplumun dayattığı sınırlamalardan sıyrılarak yeni bir adama dönüşüyor... Kimya bilgilerini farklı bir neden için, uyuşturucu üretip satmak için kullanan bir adam. Amacı ölümünden sonra ailesinin geçinebilmesini sağlayacak parayı kazanmaktır..
Yapım Yılı : 2008
Oyuncular : Bryan Cranston, Anna Gunn, Aaron Paul, Dean Norris, Betsy Brandt
IMDB : 9.5
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 29 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • viyana2008Kayıtlı Üye

  İzlediğim en sıkıcı dizi, 2008 yılı için belki kayda değer olabilir ancak 2021 yılında çok sıradan. Herşey iki adamın etrafında dönüyor. 5 Sezon olduğu için biliyorsunuz ki ne olursa olsun kurtulacaklar. 2 sezon geçen sene sıkıla sıkıla izlemiştim . Bu sene tekrar şans vermek istedim ancak yine 3. Sezonu zor izleyebildim.
  İMBd puanına aldanmayın 5.5 puanı ancak hak ediyor.


  14

  197

  Cevap yazmak için üye ol.
 • aysndcKayıtlı Üye

  su an son sezondayim zar zor ilerliyorum hersey cok zorlama ve durgun. son sezona gelene kadar gercekci ilerlemek istedikleri icin pek sinir olmuyordum ama resmen hikaye devam etsin diye bin takla atmislar


  1

  21

  Cevap yazmak için üye ol.
 • kaan-oguzhan-albayKayıtlı Üye

  Arkadaşlar uzun bir yazı yazacağım içimi dökmek istiyorum 😀
  Eveeet, bitti.
  Diziyi yedi sene önce izlemiştim (14 yaşındayken) oldukça hoşuma gitmişti. Geçenlerde diziyle alakalı birçok şeyi unuttuğum sonucuna vararak tekrar izledim. Ve verdiğim en iyi kararlardan birisi oldu 🙂
  Bu dizinin bende yeri her zaman bir başka olacak. Dizi o kadar iyi ki Walter White karekterini (bunca kötülükler yapmasına ve kötü bir insana doğru dönüşmesine rağmen) bile sevdirdi (sevmemek mümkün mü?).
  İlk izlediğimde Jesse’den nefret ederek hep Walt’ın tarafını tutmuştum ama bu sefer tam tersi oldu.
  Walt’ın potansiyel kötü tarafını devamlı olarak beslemesi onu neredeyse tamamen rasyonel ve duygusal yönünü azaltan birisi yaptı bana kalırsa. Onca ölümler, suçlardan sorumlu bu adamı yine de seviyorum; seviyoruz, çünkü hikaye bize öyle bir şekilde aktarılıyor ki yaptığı kötülüklere hak vermesek de anlayabiliyoruz. Günün sonunda Walter’ın yaptığı tüm şeyleri varoluşsal problemlere dayatabiliyoruz o sebepten ötürü de Walter karekterine kızamıyoruz bence. Çünkü o başlarda belki sadece ailesine iyi bir gelecek bırakabilmek için yola çıkmış olsa da, ilerleyen zamanlarda kendi içerisinde eksik gördüğü yerleri tamamlama veya hayatta kendisinin hak ettiğinden düşük bir yerde olduğundan (potansiyelini kuıllanmadığından) dolayı bu yola devam etme konusunda motivasyon olmuş bana kalırsa. Çünkü bırakması için eline fırsatlar geçiyor.
  Kısaca müthiş bir karekter gelişimi/dönüşümü. Dışarıdan bakılınca pamuk gibi bir insana benzeyen bir kişi, içerisinde değişik; kötü, bencil özelliklere sahip olabiliyor. Ve bunların ortaya çıkışı 50 sene bastırılmanın ve hayatta fazla zamanının kalmayışından dolayı gün yüzüne yavaş yavaş çıkıyor… İnsanlar çok garip.
  İzlemesi mükemmel keyifliydi. Bunun yanında insanı entelektüel anlamda besleyen bir dizi. İnsana değer katmaz öyle kolay kolay her dizi, filmler. Gerçekten izleyin izlettirin kimse mahrum kalmasın bu başyapıttan.

  “Guess I got what I deserve…”


  12

  2

  Cevap yazmak için üye ol.