Boys Over Flowers

1146 takipçi  
Boys Over Flowers izle
Jan Di ortalama bir kızdır ve Jan Di'nin ailesi, lüks ve iyi bilinen Shin Hwa Koleji yakınında bir kuru temizlemeciye sahiptir. Jan Di okula çamaşır teslim ettiği bir gün inanılmaz derecede zengin ve şımarık dört çocukla karşılaşır. Çocuklar F4 olarak tanınmakta ve kendilerine karşı çıkan herkese sorun yaratmaktadırlar.
Boys Over Flowers Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Boys Over Flowers tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Boys Over Flowers yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2009
Oyuncular : Koo Hye-sun, Lee Min-ho, Kim Hyun-joong, Kim Bum, Kim Joon
IMDB : 8.0
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 24 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • sayrabeyhanKayıtlı Üye

  Çocukluk, gençlik ve orta yaşa kadar ilk aşkım ilk. K drama ‘m Lee min ho seninle ilk tanışkanlığım sapkınlığım, imkansiz hayallerim bu drama ile başladı… Yüreğime ekilen ama bir türlü filizlenmeyecek aşk tohumun… Bir çok ünlüyü seviyorum yaptığı işleri takdir ediyorum hiç kimseye sana düştüğüm kadar düşmedim… Sadece filmleri ile tanıdığım aramızda kilometrelerce hatta kıta olarak fark olan bir insana (Saram) aşık oldum 😢😭 ikimizde büyüdük, yaşlanıyoruz… Birbirimizi hiç tanımadan hala nefes alıyorken orta yaşlarımızdayken Evren bizi tanıştırır mı dersin? Benim inci tanesini doldurmayan umudum var Başka bir Evrende en güzel halinle…. 😢 당신을 사랑해요 리 민 후 💙💜


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • seda25Kayıtlı Üye

  03.13.2022 11.06 Pazar
  Ilk başta Kore klipleri araması sonucunda izlemiştim çok beğendim ki bazı bölümlerde kalp krizi geçirdim Gu Jun pyo ve Guem Jan di için ama son bölüm gerçekten mutlu son la bitti ha daha iyi bir son olabilirdi ama olsun bu da iyiydi.İzlemeyi düşünenler için tavsiye ederim.


  4

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • aminasalafiKayıtlı Üye

  Dizinin Çin versiyonunda bölümleri uzatıyorlar bildigin bayıyor amma erkek oyuncular bu dizinin oyuncularından baya yakışıklı)
  Bu kızıda hiç begenmedim ne görünüş olarak nede oyuncu.Sadece dizinin mevzusu bakmama neden:)


  1

  5

  Cevap yazmak için üye ol.